منو
Your Cart

عرشیا دارو

کراتین فارماتک
ناموجود
مکان: کمک به افزایش حجم و توده عضلانی
کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در سلول‌های عضلانی یافت می‌شود. در بدنسازی به ماهیچه‌های عضلانی در حین بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش با شدت بالا، کمک می‌کند تا انرژی لازم را تولید کند. مصرف مکمل کراتین در بین ورزشکاران و بدنسازان به منظور افزایش عضلات، افزایش قدرت و بهبود..
680,000 تومان
گلوتامین فارماتک
ناموجود
مکان: ریکاوری عضلات
گلوتامین در روند ریکاوری شما جزو بهترین انتخاب ها میباشد . پس از یک تمرین سنگین ضروری ترین فاکتور برای بدن ریکاوری عضلات خسته و بازتوانی آنها به منظور تمرین روز بعد است . همچنین با مصرف گلوتامین در سیستم گوارشی شاهد بهبود عملکرد ٬ از بین رفتن بسیاری از میکروبها و باکتری های مضر خواهیم بود  &..
423,000 تومان
کپسول کاتس تری ساپلند
ناموجود
مکان: کاهش وزن
کپسول کاتس تری ساپلند نوتریشن برای کاهش وزن استفاده می‌شود. این مکمل با استفاده از ترکیبات منحصر به فرد تاثیرگذاری خود را نشان داده است. با توجه به ترکیبات به کار رفته در این مکمل، پیش بینی می‌شود مصرف آن نیز هیچ گونه عارضه خاصی برای افراد ایجاد نمی کند، این محصول  با افزایش سوخت..
370,000 تومان
آمینو وی ساپلند
ناموجود
مکان: کمک به حفظ عضلات
آمینو اسیدها منبع غنی از آنتی اکسیدان‌ها هستند. آنتی اکسیدان‌ها استرس اکسیداتیو را در بدن کاهش و از طریق مقابله  با رادیکال‌های آزاد خطر ابتلا به بیماری‌های مزمن را کاهش می‌دهند. اگر آمینو اسید را قبل از ورزش بخورید، به عضله‌سازی کمک کرده و در حین تمرین و..
982,000 تومان
آمینو گلد ساپلند
ناموجود
مکان: کمک به حفظ عضلات
آمینو گلد ساپلند نوتریشن حاوی آمینواسیدهای ضروری و شاخه ای است. این محصول ترکیبی از چندین نوع پروتئین شیر، وی و همچنین آمینو اسیدهای ضروری نظیر لوسین، ایزولوسین و والین در یک قرص بوده که قابلیت جذب بسیار بالایی دارد و موجب افزایش سایز و قدرت عضله  میگردد. افرادی که به فکر چربی سوزی و عضله سا..
842,500 تومان
مکس مس ساپلند نوتریشن
ناموجود
مکان: افزایش حجم عضلات
مکس مس ساپلند حاوی ویتامین ها، مواد معدنی ضروری، کربوهیدرات ها، فیبرهای مغذی و گلوتامین است که باعث افزایش سایز عضله ها، بهبودعملکرد وقدرت جسمانی ورزشکاران درحین تمرینات شدید وریکاوری بعد از تمرینات میشود. مکس مس از مخلوطی از پروتئین های شیر تهیه شده تا به آسانی هضم و سپس جذب گردد و این مشخصه موج..
472,000 تومان
وی پروتئین ساپلند نوتریشن
ناموجود
مکان: کمک به عضله سازی
وی پروتئین ساپلند حاوی آمینو اسید های ضروری و شاخه دار است که به افزایش حجم عضله های شما کمک میکند. همچنین حاوي اسيدهای آمينه آرژينين و ليزين می باشد که هر دوي آنها در تحريك هورمون رشد نقش دارند. این محصول کیفیت بالا و طعم خوبی دارد، پروتئین 100% است که جذب بالایی دارد. اسید آمینه‌..
2,208,000 تومان
مکان: پیشگیری از تحلیل رفتن عضلات
پودر ایزو وی ۱۰۰ درصد نوتریمد در کنار ورزش‌های مقاومتی مانند بدنسازی، جهت کمک به بهبود سنتز پروتئین عضله و رشد توده عضلانی بدون چربی میتوانید مصرف کنید.  ایزو وی نوتریمد یک مکمل ایرانی با کیفیت بوده که کالری مورد نیاز در زمان تمرینات ورزشی را به راحتی تامین می‌کند. این محصول فاقد ش..
3,700,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)