منو
Your Cart

صنایع دینه ایران

مکان: ملین
اثرات درمانی و فارماکولوژی مواد موثره سنا ( سنوزیدها ) در روده کوچک جذب نشده و در روده بزرگ توسط فلور نرمال به متابولیت فعال رئین آنترون( مشتقات 1 و 8 دی هیدروکسی آنتراسن ) تبدیل می شوند . اثر فارماکولوژیکی سنوزیدها وابسته به دو مکانیسم مختلف زیر است : الف ) افزایش ترشح کلرید فعال و در نتیجه اف..
27,000 تومان
مکان: درمان بزرگی خوش خیم پروستات
موارد مصرف: - درمان علامتی هایپرتروفی خوش خیم غده پروستات - اختلالات ادراری ناشی از هایپرتروفی خوش خیم پروستات - جلوگیری از بزرگ شدن غده پروستات نحوه مصرف: روزانه 2 بار (صبح و عصر) هر بار 1 قرص، همراه 1 لیوان آب شرایط نگهداری: در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد ، دور از نور و ر..
110,000 تومان
مکان: درمان بیماریهای اسهالی
ايـن دارو با داشـتن مـواد مـوثره موسيلاژ و صمغ دارای اثـرات نـرم کننـده، ضـدالتهاب، ضـد اسـپاسـم، جـذب سمـوم و ضـد عفونـی کننده بـوده، حرکات پريستالتيک روده را که در اثر بيماريهای اسهالـی افزايـش مـی يابد، تنظيم و به حالـت طبيعـی بر مـي گـرداند و با پانـسمان مخاط روده و التيام آزردگی ها، از سلولهای ..
40,600 تومان
مکان: سنگ شکن کلیه گیاهی
عصاره خشک فیلانتوس نیروری یا گیاه سنگ شکن که منبعی غنـی از تانن ها و ترکیـبات فنـلی فعال است به بهبود عملکرد فیزیولوژیک مجـاری ادرار کمـک می‌کند. این گیاه همچنیـن دارای خاصیت دیورتیک می باشد. بر طبق آزمایشات و مطالعات بالینی انجام شـده، نشـان داده شـده است که فیلانتوس نیروری نه تنها در خیلی از ..
80,000 تومان
مکان: افزایش اشتها
قرص شیکوریدین با توجه به خواص مواد موثره ترکیبات آن یک مقوی اشتهاآور، افزایش دهنده ترشح صفرا (choleretic) و دفع آن (cholagogue)، نیروبخش و ترمیم کننده کمبودهای تغذیه ای و تامین کننده املاح معدنی لازم می باشد، این مواد سوخت و ساز مواد قندی را در بدن تقویت و با کاهش میزان قند خون اشتها را افزایش می ده..
33,800 تومان
نروکسین
ناموجود
عصاره هایپریکوم موجود در این مکمل باعث کاهش نشانه های اضطراب مانند تنش ، نگرانی ، تحریک پذیری ، گرفتگی عضالنی ، دندان قروچه و بیخوابی می گردد طی 12هفته درمان با دارو بهبود قابل توجهی در عوارض فیزیکی و ذهنی منوپوز (یائسگی) مشاهده شده است همچنین مصرف هایپریکوم به طور مشخصی سندرم پیش از قاعدگی (ت..
35,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)