منو
Your Cart

شهاب درمان

کوکیوتن قرمز ویتافینیتی گلد
ناموجود
مکان: آنتی اکسیدان قوی
کوآنزیم کیوتن ترکیبی است که در بدن ساخته شده و در میتوکندری سلول ها ذخیره می شود. میتوکندری ها مسئول تولید انرژی هستند. با بالارفتن سن، تولید CoQ10 کاهش می یابد. بنابراین به نظر می رسد که افراد مسن در معرض کمبود این ترکیب هستند. کپسول کو کیوتن رد ویتافینیتی به عنوان یک آنتی اکسیدان در بدن عم..
294,300 تومان
مکان: مکمل افراد دیابتی
درمان دیابت هر روز امکان پذیرتر می شود و یک گزینه عالی برای کنترل علائم این بیماری استفاده از مکمل ها و ویتامین ها است. برخی از تحقیقات نشان داده اند که استفاده از مینرال ها و مکمل های مشخص شده برای دیابت، به طور قابل توجهی منجر به بهبود حساسیت به انسولین و جلوگیری از علائم خطرناک و خارج از کنترل دی..
207,000 تومان
امگا 3 ویتافینیتی گلد
ناموجود
امگا3از نظر تغذیه بسیار مهم وضروری بوده وبدن قادر به تولید این ماده نمی باشد خوردن امگا3به هرشکل چه از طریق مصرف مواد خوراکی مانند گردو وماهی برای بدن بسیار مفید است همچنین امگا3برای سلامت پوست مفید است واز چروک شدن زود هنگام جلوگیری می کند موارد مصرف: کمک به حفظ سلامت سیستم قلبی عروق..
114,500 تومان
ایمیون پروگلد
ناموجود
مکان: تقویت سیستم ایمنی
فراورده ی ایمیون پروگلد مولتی نرمال ترکیبی است که از مواد معدنی ضروری شامل ویتامین سی، آمینو اسید لایزین، سلنیوم، زینک، ویتامین‌های گروه ب، ویتامین A، ویتامین E و ویتامین D تشکیل شده است.مصرف این فراورده سبب تقویت سیستم ایمنی و جلوگبری از ابتلا به انفولانزا میشود موارد مصرف: تقویت سیستم ا..
169,000 تومان
مکان: تقویت پوست ، مو .ناخن
ویتامین B۵ که به پانتوتنیک اسید نیز معروف است، یک ویتامین آنتی اکسیدان محلول در آب است که در آزادسازی انرژی از مواد غذایی نقش دارد. این ویتامین به عنوان یک مرطوب کننده با حفظ و نگه داشتن آب به بهبود خاصیت ارتجاعی پوست کمک کرده و آن را شاداب نگه می‌دارد. همچنین این ویتامین در بهبود و مقاومت پوست..
125,400 تومان
ویتامین د3 2000 واحد مولتی نرمال
ناموجود
مکان: ویتامین دی روزانه
علل کمبود ویتامین D3 عواملی مثل مصرف برخی داروهای ضد تشنج مانند فنوباربیتال یا فنی توئین یا رشد سریع کودک یا برخی اختلالات در جذب این ویتامین در بدن یا نرفتن زیر نور آفتاب یا نخوردن غذاهای حاوی این ویتامین باعث کمبود ویتامین دی در بدن می‌شود. افراد در معرض کمبود ویتامین دی افراد زیر بی..
49,050 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)