منو
Your Cart

شفاتاب دارو

دهانشویه آنتی سپتیک ایرشا
ناموجود
مکان: برطرف کننده میکروب های مولد بوی بد دهان
دهان شویه ها از محصولات بهداشتی پرطرفدار در جوامع مدرن هستند. کاربرد دهان شویه‎ها جهت کنترل پلاک و جلوگیری از تجمع آن بر روی دندان و سطوح لثه‎ایی مجاور جایگاه ویژه‎ای دارد. مزیت دهانشویه های حاوی الکل این است که راحت تر جذب مخاط دهان، لثه و … می شوند و اثرگذاری شان بیشتر است..
26,500 تومان
سرم ضد لک سیلکر
ناموجود
مکان: از بین برنده لک های تیره پوست
قرار گرفتن در معرض آفتاب بدون حفاظت از پوست، ژنتیک، مصرف قرص های بارداری و افزایش سن از جمله عوامل تشکیل لک های پوستی می باشد. سرم ضد لک سیلکر موجب کاهش لک های تیره و کاهش سنتز ملانین و در نهایت از بین رفتن لک، می شود. همچنین این  سرم علاوه بر خاصیت ضد لکی یک آبرسان قوی محسوب می شو..
317,000 تومان
مکان: رفع التهاب و قرمزی پوست
اسپری آب سیلکِر حاوی مواد معدنی خالص از چشمه های کوه سبلان است. این اسپری با دارا بودن مواد معدنی طبیعی، پوست را آبرسانی کرده و لطیف می کند. شما میتوانید از این محصول برای آبرسانی روزانه پوست، سوختگی ها و برای پوست تحریک شده که در اثر گرمازدگی و آلرژیک حساس شده استفاده کنید. همچنین از این محصول میتو..
260,000 تومان
ژل پوست آسیب دیده سیلکر
ناموجود
مکان: ترمیم کننده و آبرسان پوست
ژل ترمیم کننده پوست سیلکر یک محصول کاربردی و تخصصی جهت بازسازی، تقویت و بهبود پوست آسیب دیده بوده که به دلیل فرمولاسیون فاقد چربی بهترین انتخاب برای پوست‌های چرب و معمولی است. این ترمیم کننده برای بعد از لیزر، میکرودرم، میکرونیدلینگ، میکرودرم ابریژن، ..
145,000 تومان
اسپری پوست آسیب دیده سیلکر
ناموجود
مکان: ترمیم کننده و آبرسان
همان طور که میدانید یکی از روش های مراقبت از پوست بعد از لیزر موهای زائد استفادهاز اسپری ها و ژلهای خنک کننده می باشد. بهترین ژل خنک کننده بعد از ..
310,000 تومان
اکیناسه ژیکال
ناموجود
مقدار در هر قرص جوشان مکمل دارویی = اکیناسه=100میلی گرم زینک=75میلی گرم ویتامین سی 135 میلی گرم  ویتامین سی آنتی اکسیدانی موثر در دفع اکسیدان های بدن می باشد و باعث تقویت سیستم ایمنی می شود موارد مصرف: کمک به درمان سرماخوردگی تقویت سیستم ایمنی بهبود عملکرد دستگاه تن..
58,000 تومان
هپاتیکال  ژیکال
ناموجود
عصاره برگ کنگر فرنگی می تواند از صدمات و آسیب های کبدی جلوگیری نماید و رشد بافت جدید را تقویت کند این عصاره می تواند تولید صفرا را افزایش دهد و به حذف و خروج سموم از کبد کمک کند نتیجه یک مطالعه نشان داد که دادن عصاره کنگر فرنگی به موش آزمایشگاهی موجب کاهش آسیب های کبدی، افزایش سطح آنتی اکسیدان..
45,000 تومان
ویگوکال ژیکال
ناموجود
کپسول تقویت جنسی بانوان ویگوکال جیکال با افزایش دوپامین و تنظیم هورمون های استرس و جنسی باعث ایجاد حس رضایت در روابط جنسی شما می شود. موارد مصرف: کمک به حفظ و افزایش میل و توانایی جنسی در خانم ها افزایش دهنده احساس خوشحالی و برانگیختگی کمک به حفظ سطح طبیعی هورمن ها افزایش هورمن دوپامی..
90,000 تومان
تستوکال ژیکال
ناموجود
موارد مصرف: تقویت کننده قوای جنسی آقایان کمک به درمان اختلال نعوظ افزایش حس برانگیختگی افزایش تولید و ترشح هورمن مردانه تستوسترون افزایش سطح خلق وخو کمک به درمان ناباروری در مردان افزایش کیفیت اسپرم ها نحوه مصرف: یک تا سه کپسول در روز 90 تا 60 دقیقه قبل از شروع فعالیت جنس..
225,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)