منو
Your Cart

سوپرابیون

مکان: رفع کمخونی
این فراورده  حاوی ویتامین‌ها و عناصر ضروری برای تشکیل هموگلوبین و گلبول قرمز می باشد و در درمان کم خونی  و فقر آهن بسیار  موثر میباشد ویتامین سی به جذب بهتر آهن در بدن کمک شایانی می کند ویتامین‌های B۶، B۱۲ و فولیک اسید که در این محصول موجود است به افزایش و ..
147,000 تومان
سیترامگ ب6
ناموجود
مکان: رفع گرفتگی عضلات
ویتامین B۶ یکی از ویتامین‌های محلول در آب است که به سیستم عصبی مرکزی کمک می‌کند. این ویتامین در تولید انتقال دهنده عصبی سروتونین و نوراپی‌نفرین دخالت دارد و در تشکیل میلین myelin شرکت می‌کند. میزان کلی منیزیوم در بدن حدود ۲۵ گرم است. بیشتر منیزیم بدن در استخوان‌ها (%۶۰-..
232,200 تومان
موبیفلکس
ناموجود
این فراورده در بهبود عملکرد مفاصل، پیشگیری و درمان آسیب‌های مفصلی، کمک به ترمیم غضروف ها و بهبود حرکت و افزایش انعطاف‌پذیری مفاصل کمک کننده است. گلوکوزامین نقش بسیار مهمی در ساخت و ساز غضروف‌ها بازی می‌کند و معمولا به عنوان یک مکمل برای افرادی به کار می‌رود که از آرتریت، ..
196,200 تومان
مکان: کلسیم سیترات
مس موجب  تشکیل بافت استخوانی، بافت همبند و برخی از آنزیم‌های مهم میشود منگنز  میتواند به سلامت استخوان ها  کمک بسزایی کند هم چنین وجود این ماده  برای نگهداری از استخوان ها ضروری است.  منیزیوم باعث استحکام استخوان و استخوان‌سازی می‌شود بدن انسان برای ج..
153,000 تومان
مکان: تقویت پوست مو و ناخن
این مکمل علاوه بر تاثیر مستقیم بر روی زیرش مو و استحکام ناخن ها با داشتن ویتامین های گروه ب انرژی مورد نیاز سلول ها را تامین می کند. بیوتین و پنتوتنیک اسید موجب رشد موهای براق، پوستی لطیف و ناخن‌های سخت می‌شوند. روی در تقویت سیستم ایمنی، حفظ و سلامت پوست، مو و ناخن و بهبود رشد ذهن..
187,100 تومان
مولتی پریناتال سوپرابیون
ناموجود
موارد مصرف:  جهت رشد سیستم عصبی جنین جهت تشکیل هموگلوبین   حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها  بهبود عملکرد سیستم بینایی و ایمنی جنین و مادر  تامین انرژی مورد نیاز  تقویت سیستم ایمنی  بعنوان آنتی اکسیدان جهت پیشگیری از سرطان در صورت ا..
101,370 تومان
مولتی دیلی سوپرابیون
داغ ناموجود
بدن برای عملکرد مناسب نیاز به دریافت ویتامین‌ها و مواد معدنی دارد، زیرا  برای هضم مناسب، عملکرد عضلات، تولید هورمون، تولید آنتی بادی و ارتباطات در سیستم عصبی مورد نیاز هستند. لذا همه افراد نیاز به مصرف روزانه مواد معدنی و ویتامین دارند حتی افراد دارای نیازهای غذایی متفاوت مانند افراد سالمن..
190,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)