منو
Your Cart

سولوستون

سولوستون
سولوستون
سولوستون
سولوستون
سولوستون
80,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: ساشه خوراکی
  • تاریخ انقضا: 2025/12
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

عصاره خشک فیلانتوس نیروری یا گیاه سنگ شکن که منبعی غنـی از تانن ها و ترکیـبات فنـلی فعال است به بهبود عملکرد فیزیولوژیک مجـاری ادرار کمـک می‌کند. این گیاه همچنیـن دارای خاصیت دیورتیک می باشد. بر طبق آزمایشات و مطالعات بالینی انجام شـده، نشـان داده شـده است که فیلانتوس نیروری نه تنها در خیلی از مراحل تشکیل سنگ، کاهش تراکم کریستال ها، بهبود ساختار و ترکیب آن دخالت دارد بلکه از طریق ریـلکس کــردن کـلـیــه و مــجــاری ادراری، کـمـک بــه دفــع ســنـگ و یــا اجــزای آن پـس از لیتوتریپسی ( شکستن سنگ با امواج صوتی ) در پیشگیری از تشکیل سنگ و رشد آن و حتی پخش آن در ادرار و حذف راحت‌تر، موثر است. عصاره برگ Arctostaphylos uva-ursi یا انگـور خـرس که حـاوی مشـتقات هیدروکینونی است می تواند به بهبود عملکرد مجـاری ادرار و نیز حـذف مایعات اضـافی بدن کمک نمـاید. مطالعـات نشان می دهند که عصاره برگ گیاه انگور خـرس می تواند در کاهـش عود عفـونت های مجـاری ادراری مؤثر باشد. برگ گیاه انگور خرس اثرات مدر، ضد عفونی کننده و قابض دارد. گیـاه انگور خرس حاوی آربوتین است که از لوله گوارش به صورت دسـت نخورده جـذب شـده و در ادرار قلیایی به هیدروکینون هیدرولیز می گردد. هیدروکینون می تواند اثرات ضد عفونی کننـده و قابـض را بروز دهـد. از آنجا که بیشـتر سـنگ هـای کلیـوی ( سـنگ‌های اگزالات کلسـیم، سـنگ‌های اوریک اسـید و سـنگ‌های سیـستین ) در شـرایط ادرار اسـیدی تشکیل می شـوند، وجـود ترکیبات معدنی به شکل سیترات ( سیترات‌های پتاسیم و منیزیـم ) کـه نـمک قلـیـایی موجــود در ادرار اسـت بـه بـالا بودن PH ادرار کمک می‌کند و با قلیایی کردن ادرار، اتصال منیزیم و پتاسیم به اگـزالات به جای کلسیـم، افـــزایـش غـلـظــت ســیـتــرات و کـاهش غلظت اسید اوریک ادرار مـانـع تـشـکیل کـریـستال‌هـا و رسـوب سنگ‌ها می‌شوند.

موارد مصرف:

جلوگیری از تشکیل کریستال‌های کلسیم اگزالات و اسید اوریکی در کلیه

بهبود عفونت مجاری ادراری و کمک به عملکرد بهتر آن

کمک به انحلال سنگ‌های کلیه

نحوه مصرف:

روزانه محتوی 1 سـاشه را در 1500 میلی لیتر آب و یا هر نوشیدنی غیر گازدار دیگری ریخته، خوب تکان دهید تا محتوای ساشه در مایع به طور کامل حل شود و سپس در طی روز میل نمایید. توصیه می‌شود برای کسب نتیجه بهتر روزانه 2 تا 3 لیتر آب بنوشید.

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

در افراد با بیماری نازکی شبکیه از مصرف طولانی مدت (بیشتر از ۱ سال) فرآورده‌های حاوی گیاه uva-ursi خودداری شود.

به دلیل تاثیر در کاهش قند خون در طول عمل جراحی و بعد از آن منع مصرف دارد.

حداقل دو هفته قبل از عمل جراحی مصرف فرآورده می‌بایست قطع شود.

مصرف این ساشه در کودکان زیر 12 سال توصیه نمی‌شود.

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

مشخصه ها:

این محصول حاوی 10 عدد ساشه بوده 

 از تشکیل کریستال‌های کلسیم اگزلات و اسید اوریکی در کلیه جلوگیری می‌کند

حاوی عصاره انگور خرس، پودر پتاسیم سیترات و پودر منیزیم سیترات 

پیشگیری از بروز عفونت

مکمل دارویی
تاریخ انقضا 2025/12
شرکت سازنده دینه
کشور سازنده ایران
فرم محصول ساشه
نوع محفظه جعبه مقوایی
طرز مصرف خوراکی
مقدار 10 عدد
جنسیت مصرف همه افراد
رده سنی 12 سال به بالا
موارد مصرف جلوگیری از تشکیل کریستال‌های کلسیم اگزالات و اسید اوریکی در کلیه بهبود عفونت مجاری ادراری و کمک به عملکرد بهتر آن کمک به انحلال سنگ‌های کلیه

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب