منو
Your Cart

سلامت پرمون امین

مکان: کاهش التهاب و تورم
بروملین، ترکیبی از آنزیم های پروتئولیتیک است که از گیاه آناناس (Ananas Comosus) استخراج می شود. اثرات پروتئولیتیک این فرآورده در معده و روده باریک به هضم پروتئین ها کمک می کند. این ماده به صورت انتخابی و غیر مستقیم با مهار بیوسنتز پروستاگلاندین های پیش التهابی عمل می کند. پروتئازهای داخلی که سط..
280,000 تومان
بروزایم
ناموجود
برومولین ماده اصلی بروزایم ترکیبی از آنزیم های پروتیولیتیک است که از گیاه آناناس استخراج می شود برومولین دارای اثرات ضد التهابی ضد درد ضد تورم آنتی ترومبوتیک و فیبرینولیتیک سرم را افزایش و سطح فیبرینوژن پلاسما را کاهش میدهد همچنین باعث کاهش نفوذپذیری رگ ها شده که نتیجه آن کاهش تورم ودرد است بروم..
169,900 تومان
برومولین ماده اصلی آناهیل ترکیبی از آنزیم های پروتیولیتیک است که از گیاه آناناس استخراج می شود برومولین دارای اثرات ضد التهابی ضد درد ضد تورم آنتی ترومبوتیک و فیبرینولیتیک سرم را افزایش و سطح فیبرینوژن پلاسما را کاهش میدهد همچنین باعث کاهش نفوذپذیری رگ ها شده که نتیجه آن کاهش تورم ودرد است برومو..
150,000 تومان
آناهیل پلاس
ناموجود
مکان: نسکین درد و التهاب و کبودی
آناهیل پلاس حاوی برومولین و زردچوبه(تورمریک)  بوده که به این منظور خواص ضد التهابی فراوانی دارد  برومولین ماده موثره آناناس می باشد که از ساقه و میوه آن به دست می آید مطالعات بالینی نشان می دهد که برومولین با دارا بودن خاصیت ضد التهابی و ضد درد میتواند برای درد و تورم وسفتی مفاصل موثر باش..
188,000 تومان
مکان: مکمل خوراکی تقویت پوست
این قرص پوست را از عمق ناحیه درم جایی که روند پیری از آنجا آغاز می‌شود، بازسازی نموده و از ایجاد خطوط و چین و چروک پوست پیشگیری می‌کند. قرص آنادرم یک مکمل تخصصی مراقبت از پوست می باشد که با اثرات آنتی اکسیدانی و تثبیت وزن کلاژن ها به صورت سیستمیک مانع ایجاد چین و چروک می شود و روند پیری..
184,500 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)