منو
Your Cart

سبز گلسار

مکان: مناسب پوستهای حساس
تونر پوست حساس درمومدیک دارای ترکیبات تخصصی و ویژه ای مانند گلیسیرین، روغن کرچک ، پرو ویتامین B5 ، عصاره خیار واوره می باشد که با قدرت پاک کنندگی ملایم تمامی آلودگی ها و باقی مانده مواد آرایشی را پاکسازی می کند. محلول پاک کننده آرایش درمومدیک فاقد پارابن و الکل می باشد که از خارش و ال..
79,500 تومان 99,000 تومان
مکان: مناسب انواع پوست
میسلار واتر درمومدیک مناسب انواع پوست فاقد پارابن و الکل می باشد و در جهت پاکسازی منافذ پوست از آلودگی ها و مواد آرایشی عمل می کند. این محصول مراقبت پوست، برای پاکسازی چشم و صورت هم قابل استفاده است و میتوانید روزانه از آن مصرف کننید. میسلار واتر درمومدیک، با حفظ رطوبت طبیعی پوست از التهاب..
83,200 تومان 104,000 تومان
مکان: مناسب پوست خشک
تونر پاک کننده صورت درمومدیک مناسب پوست خشک در حجم 200 تولید و در بازار عرضه گردیده است. این محصول مراقبت پوست، با پاکسازی کامل منافذ پوست از آلودگی ها و مواد آرایشی به حفظ سلامت پوست کمک کرده و همچنین تاثیر بسزایی در افزایش شادابی و نشاط پوست دارد. این محصول با کیفیت، رطوبت موردنیاز پوست ..
79,500 تومان 99,000 تومان
مکان: ترمیم کننده ساقه مو
شامپو درمومدیک مدل D5  با تاثیر بالا بر روی فیبر مو از خشکی و شکنندگی مو جلوگیری می کند و موجب نرمی و لطافت مو می شود. شامپو مو درمومدیک نرم کننده و براق کننده مو است. موارد مصرف: رطوبت رسان, ترمیم کننده ساقه مو تقویت کننده فولیکول مو نرم کننده مو ضد گره مو نحوه مصرف: به..
87,000 تومان 109,700 تومان
مکان: محافظت از پوست در برابر نور آفتاب
کرم ضد افتاب  در مومدیک فاقد اسانس و چربی می باشد  و چون حاوی فیلترهای شیمیایی و فیزیکی  میباشد  بیشترین حفاظت از پوست را در برابر اشعه های مضر UVدر پوست ایجاد می کند   این محصول با  داشتن ترکیبات مرطوب کننده و تقویت کننده به محافظت از پوست و رطوبت و شادابی ان ک..
170,000 تومان 212,300 تومان
مرطوب کننده پوست خشک درمومدیک
ناموجود
مکان: مرطوب کننده پوست چرب
کرم  مرطوب کننده پوست چرب  درمو مدیک  با تغذیه مداوم پوست از پیری زود رس جلوگیری کرده و طراوت و شادابی و درخشنگی خوبی به پوست میدهد این محصول محافظ پوست  در برابر فاکتورهای  محیطی  و دهیدراته شدن بوده و با ابرسانی و رطوبت رسانی خشکی  و زبری پوست را از بین میبرد ..
152,000 تومان
مرطوب کننده پوست خشک درمومدیک
ناموجود
کرم  مرطوب کننده  پوست  خشک  درمومدیک  با تغذیه مداوم پوست از پیری زود رس جلوگیری کرده و طراوت و شادابی و درخشنگی خوبی به پوست میدهد این محصول محافظ پوست  در برابر فاکتورهای  محیطی و پوست خشک  و دهیدراته شدن بوده و با ابرسانی و رطوبت رسانی خشکی  و زبری..
202,000 تومان
شامپو  ضد ریزش درمومدیک  از بین برنده انواع  ریزش  در موی سر  میباشد این محصول  با افزایش تعداد موی سر و جلوگیری از ریزش مو باعث پرپشتی و شادابی مو می گردد همچنین بخاطر افزایش ابعاد فولیکولها موجب قطع ریزش می گردد  با افزایش خون رسانی به پیاز مو باعث جذب..
100,000 تومان 125,000 تومان
مکان: از بین برنده شوره های مقاوم
استفاده از شامپو   ضد شوره  سر درمومدیک با داشتن خاصیت  ضد شوره  قوی و کاهش خارش  و التهاب پوست سر  بسیار مفید می باشد  شوره سر با توجه به نوع و شدت ان متفاوت است این محصول برای شوره سر چرب و متوسط مناسب میباشد این شامپو  با افزایش خون رسانی به پی..
87,000 تومان 109,700 تومان
شامپو  متعادل کننده چربی سر درمومدیک با داشتن خاصیت کاهش دهنده الفا  از بین برنده  چربی های موی سر   میباشد با افزایش خون رسانی به پیاز مو باعث جذب سریع ویتامین  و مواد معدنی میشود همجنین دارای انتی  اکسیدان و تنظیم کننده ph  مناسب موی سر  میباشد ..
87,000 تومان 109,700 تومان
با افزایش خون رسانی به پیاز مو باعث جذب سریع ویتامین  و مواد معدنی میشود همجنین دارای انتی  اکسیدان و تنظیم کننده ph  مناسب موی سر  میباشد این محصول با خنک کردن کف سر با عث از بین رفتن التهاب ناشی از خارش  و قرمزی در پوست سر میگردد این شامپو فاقد  نمک - ..
86,000 تومان
تونیک ضد ریزش درمومدیک
ناموجود
این محصول قابل استفاده برای خانم ها و اقایان می باشد تونیک ضد ریزش مو را در زمان بارداری و شیر دهی استفاده ننمایید  تونیک   ضد ریزش درمومدیک  از بین برنده انواع  ریزش  در موی سر  می باشد این محصول  با افزایش تعداد موی سر و جلوگیری از ریزش مو باعث پ..
149,800 تومان
نمايش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)