منو
Your Cart

زیکلاس مد

مکان: کمک به رفع بی‌خوابی
جوراب واریس وارنا پلاس مدل ag یک جوراب شلواری بدون کلاه است که فشار بیشتری به ناحیه پا وارد می کند. بهترین زمان برای استفاده از جوراب واریس صبح بعد از بیدار شدن از خواب است زیرا در آن نقطه پا تا حد امکان متورم می شود. نخ استفاده شده در این جوراب واریس از پلی استر و کتان ساخته شده است تا فشار لازم را..
1,164,000 تومان
مکان: کمک به رفع بی‌خوابی
بالش طبی مموری فوم طرح موج‌دار طبی امسیگ مدل PL73 از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده است که همین ویژگی باعث شده که به رفع بی خوابی،سردرد،کمر درد و خروپوف کمک کند،همچنبن برای حفاظت از سر و گردن و جلو گیری از فشار و کشش نامناسب در ستون فقرات، مهره ها و ماهیچه ها مناسب است موارد مصرف: &nb..
1,562,500 تومان
مکان: ایجاد یون منفی در محیط
قابلیتی که این دستگاه بخور سرد و گرم نسبت به بقیه دستگاه ها دارد سیستم یونیزاسیون است پدیده ای به نام یون منفی : خوب است بدانیم در زندگی شهری با استفاده از لوازم الکترونیکی از قبیل موبایل و کامپیوترو... همچنین آلودگی هوا و گرد و غبار همواره در معرض یون های مثبت قرارداریم که باعث  ایجاد&..
4,550,000 تومان
مکان: رطوبت رسانی به محیط
یکی از راه‌هایی که می‌تواند عوامل بیماری‌زا را از محیط زندگی شما دور نگه دارد، استفاده از دستگاه‌های بخور سرد و گرم زیکلاس مد است. علاوه براین مرطوب کردن هوا و از بین بردن باکتری‌ها شرایط بهتری را برای تنفس و مراقبت از پوست فراهم می‌کند. حداکثر گرمای این بخور داغ تا ..
4,920,000 تومان
نوار تست قند خون TD4267 زیکلاس مد
ناموجود
مکان: مناسب برای استفاده توسط خود بیمار
با بالاتر رفتن سن و افزایش سطح گلوکز در خون شما با شناسایی به موقع میتوانید از بیماری قند که اسیب های جدی به شما میزنند پیشگیری کنید تاری دید یا گرسنگی دائم نشانه های خوبی در سلامتی بدن نیستند. اگر زخم های شما در طولانی مدت خوب نمی شوند، می تواند نشانه ای از بیماری قند خون باشد مشگلات عصبی و پ..
200,000 تومان
مکان: دارای سیستم هشدار دمای بالا
تب سنج گوش و پیشانی زیکلاس مد مادون قرمز مقدار گرما خارج شده از بدن را اندازه گیری می کنند. این نوع تب سنج ها برای استفاده سریع و آسان هستند که میتوانند دما را از فاصله یک سانتی متری محاسبه کند، اما در حقیقت این دستگاه از نور نامرئی یا همان مادون قرمز برای سنجش دما استفاده میکند.  ..
2,176,000 تومان
مکان: ثبت 450 نتیجه اندازه گیری همراه تاریخ و ساعت
دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 تا 5 ثانیه  نتیجه قندخون را با دقتبالا اندازگیری می کند . همچنین این دستگاه  دارای حافظه برای ذخیره نتایج تا 450 تست را دارد. تست قند خون زیکلاس مد میانگین نتایج در بازه&z..
395,000 تومان
مکان: تسکین درد دوران قائدگی
گرفتگی عضلات عبارتست از انقباضات غیرارادی، ناگهانی، ممتد و معمولا دردناک عضلات. غالبا برای درمان این عارضه از سوی افراد متخصص و غیر متخصص، کمپرس آب سرد یا گرم توصیه می شود. با توجه به اين نكته كه هزينه ي انرژي روز به روز در کل نقاط  دنيا و همچنين ايران در حال&nb..
412,000 تومان
ترازو دیجیتال zykdso7 زیکلاس مد
ناموجود
مکان: صفحه نمایش رنگی LED با قابلیت دید در شب
ترازو دیجیتال دستگاهی است برای اندازه گیری وزن افراد یا اجسام که اعداد و ارقام را به صورت دیجیتالی نشان می دهد و دارای سنسور حساسی می باشد، همچنین متشکل است از مدارهای و برد های الکتریکی می باشد.ترازوهای دیجیتال زیکلاس مد درصد خطای کمتری دارند به همین جهت برای اندازه گیری های دقیق از آن استفاده می ش..
768,000 تومان
ترازو دیجیتال zykdso6 زیکلاس مد
ناموجود
مکان: سنسور اندازه گیری بسیار دقیق
ترازو دیجیتال دستگاهی است برای اندازه گیری وزن افراد یا اجسام که اعداد و ارقام را به صورت دیجیتالی نشان می دهد و دارای سنسور حساسی می باشد، همچنین متشکل است از مدارهای و برد های الکتریکی می باشد.ترازوهای دیجیتال زیکلاس مد درصد خطای کمتری دارند به همین جهت برای اندازه گیری های دقیق از آن استفاده می ش..
720,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)