منو
Your Cart

زیست تخمیر

مکان: ضدنفخ و درد شکمی
اثرات درمانی و فارماکولوژی: روغن نعنا فلفلی (پپرمینت) اثر ضد اسپاسم (ضد انقباض) روی عضلات صاف لوله گوارشی و مجاری صفراوی دارد و در سندروم روده تحریک پذیر، حرکت پریستالتیک را آهسته می کند که به نظر می رسد نتیجه اثر بر کانال های کلسیم و پتاسیم عضلات صاف لوله گوارشی باشد. روغن نعنا فلفلی همچنین با تسه..
68,000 تومان 80,000 تومان
مکان: پیشگیری و رفع عفونت های انگلی
فلور میکروبی و پروبیوتیک ها: گوارش انسان با جمعیت متنوعی از میکروب ها پوشیده شده است.این مجموعه از میکروب ها فلور میکروبی دستگاه گوارش نامیده می شود که علاوه بر نقش داشتن در فرایند گوارش در حفظ تعادل بافت پوششی روده و ایمنی ذاتی موثر است و تغییر وضعیت آن در بروز بیماری‌های مختلف نقش دارند. ..
50,000 تومان
مکان: کمک به عضله سازی
ال - آرژنین 1000 میلی گرم: ال - آرژنین یک اسیدآمینه مهم با نقش ساختاری در پروتئین های بدن انسان است که در عین حال در پروتئین های تمامی موجودات زنده نیز یافت می شود. ال - آرژنین جزو اسیدهای آمینه نیمه ضروری و یا به عبارت دیگر، ضروری در برخی شرایط، طبقه بندی می شود. به این معنی که در بعضی مو..
196,200 تومان
لاکتوگام
ناموجود
مکان: رفع بوی بد دهان
در محوطه دهانی تعداد بسیار زیادی باکتری های مفید وجود دارد که با مهار باکتری های مضر و سایر عوامل پاتوژن باعث حفظ سلامت دهان و دندان ها می شوند. استرپتوکوکوس سالیواریوس یکی از اولین گونه های باکتریایی مفید است که بعد از تولد در محوطه دهانی ساکن و تکثیر  (کلونیزه)می شود. K12 و M18 از مشهورترین س..
55,000 تومان
مکان: ویال خوراکی رویال ژلی
ژل رویال پاسخ ایمنی بدن شما به باکتری ها و ویروس های خارجی را تقویت می‌کند. MRJP ها و اسیدهای چرب موجود در ژل رویال باعث تقویت فعالیت ضد باکتریایی می‌شوند که می‌تواند احتمال بروز عفونت را کاهش داده و عملکرد سیستم ایمنی را قوی می‌کند. ژل رویال انرژی و سرزندگی را تأمین می‌ک..
196,000 تومان
ترمیم کننده رزشید
ناموجود
مکان: ترمیم کننده جای زخم
مصرف این مکمل باعث تسریع روند زخم های ناشی ازعمل های جراحی –بریدگی ها وزخم های سطحی زخم بستر و... ترمیم ناخن های شکننده –ترمیم جای زخم ناشی از آکنه –پیشگیری از ایجاد چین وچروک وپیری زودرس همچنین موثر دردرمان خشکی پوست می باشد موارد مصرف: حفظ وافزایش رطوبت پوست آسیب دیده ..
78,700 تومان
مکان: برطرف کننده اختلالات گوارشی
قرص ویتالاکت حاوی مقادیر بالایی از 3 گونه پروبیوتیک مفیدف انواع ویتامین ها و املاح ضروری بدن می باشد. پروبیوتیک ها با کمک به بازسازی فلور طبیعی دستگاه گوارش، اثرات محافظتی متعددی در بدن اعمال می کنند. ویتامین ها و املاح به متابولیسم و بهبود سلامت عمومی افراد کمک می کنند. این محصول در برطرف کردن ا..
150,000 تومان
مکان: سلامت دستگاه گوارشی
دستگاه گوارش انسان حاوی انواع متعددی از میکروب‌ها (فلور میکروبی) است. این فلور میکروبی علاوه بر تاثیر بر عملکرد گوارشی، در حفظ شرایط طبیعی بافت پوششی روده و ایمنی ذاتی نیز موثر است و تغییر آن در ایجاد بیماری‌های مختلفی از قبیل عفونت، التهاب، آلرژی و اختلالات ایمنی نقش دارد. با شناسایی نقش ..
96,000 تومان
مکان: کاهش پیشرفت سلول‌های سرطانی در دستگاه گوارش
مصرف مکمل دیلیست به بازسازی فلورمیکروبی کمک شایانی می کند . باعث درمان اسهال حاد عفونی واسهال ناشی از آنتی بیوتیک ها می شود .مناسب برای افرادی است که سندرم روده تحریک پذیر دارند. دیلیست زخم های گوارشی ناشی از هلیکوباکترپیلوری وعفونت های انگلی را درمان می کند  کپسول دیلیست منبع غنی و..
65,000 تومان
موارد مصرف: تامین آهن مورد نیاز کودکان پیشگیری از کم خونی ورفع آن نحوه مصرف: روزانه 1میلی لیتر مصرف گردد هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): مصرف طولانی مدت آهن ممکن است باعث مسمومیت شود بیش از مقدار توصیه شده مصرف نگردد تحت نظر پزشک مصرف شود شرایط نگهداری: در..
91,600 تومان
الکارنتین از اسید آکینه های متیونین ولیزین تشکیل شده  است که نقش مهمی در تولید انرژی ایفا می کند الکارنتین ترکیبات سمی را از اندام ها خارج می کند واز تجمع ترکیبات سمی در اندامک ها جلوگیری می کند موارد مصرف: افزایش سوخت وساز بدن-چربی سوز نحوه مصرف: نیم ساعت قبل از تمرین..
103,500 تومان
مکان: درمان یبوست ، نفخ و درد شکمی
پروبیوتیک ها" باکتری های سودمند دستگاه گوارش هستند که با بازسازی فلور میکروبی دستگاه گوارش اثرات محافظتی متعددی را در بدن اعمال می کنند و سبب پیشگیری و بهبود این مشکلات می گردند. دستگاه گوارش انسان حاوی انواع متعددی از میکروب ها است (فلور میکروبی). این فلور میکروبی علاوه بر تاثیر بر عملکرد گ..
92,300 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)