منو
Your Cart

روژین دارو ایران

سانستول امگا 3
ناموجود
مکان: بهبود عملکرد مغز ، چشم ، قلب
یکی از مشکلات والدین با کودکان زیر هفت سال خود مشکلات بیش فعالی و کندی یادگیری کلامی و صحبت کردن کودک است. اگر کودک شما با اختلال بیش فعالی و یا عدم تمرکز و یادگیری مواجه است بی شک یکی از ترکیبات مهم و مفید برای درمان آن مصرف شربت امگا 3 است. امگا 3 می تواند بیش فعالی و مشکلات ناشی از آن مانند عدم ت..
272,500 تومان
مولتی سانستول پلاس آهن
ناموجود
مکان: شربت مولتی ویتامین
این فراورده حاوی : شربت مولتی سانستول با آهن حاوی انواع ویتامین های گروه B، ویتامین های D، C،E ،A، املاح آهن وکلسیم می باشد. این شربت مناسب بزرگسالان و کودکان است و نیازهای آن ها جهت تقویت و رشد بدنشان را تامین می کند. موارد مصرف: تسریع در بهبود دوران نقاهت تامین آهن مورد نیاز در دوران ..
130,800 تومان
مکان: شربت مولتی ویتامین
شربت مولتی سانستول پلاس زینک حاوی ۱۰ ویتامین و ماده معدنی ضروری بسیار مهم در طول رشد کودک، تقویت سیستم ایمنی، مؤثر در کاهش خستگی است. همچنین این فراورده حاوی زینک-فولیک اسید-ویتامین A-ویتامین C-ویتامین E-ویتامین D-خانواده ویتامین های گروه ب موارد مصرف: تقویت سیستم ایمنی، مؤثر در کاهش خستگی..
165,000 تومان
شربت مولتی ویتامین سانستول حاوی انواع ویتامین های B و ویتامین ها A, C, D و کلسیم و دیگر مواد ویتامینه می باشد. موارد مصرف: تامین ویتامین های مور نیاز برای فرد تقویت سیستم ایمنی، مؤثر در کاهش خستگی بهبود سلامت پوست، مؤثر در ساخت کلاژن همچنین دندان و استخوان نحوه مصرف: کودکان 1 تا 5 سال:..
155,000 تومان
دافلون
ناموجود
دافلون به دلیل داشتن هیسپریدن دارای خواص ضد ویروسی است که از تکثیر ویروس جلوگیری میکند. این قرص حاوی فلاونوئید است. همین امر سبب شده است این دارو بر عملکرد پیام رسان های شیمیایی پروستاگلاندین ها و ترومبوکسان ها که باعث تورم رگ ها می شوند اثر بگذارد. ترکیبات این قرص می توانند جریان خون را در رگ ها ب..
180,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)