منو
Your Cart

روز دارو

مکان: تقویت سیستم ایمنی ، کمک به جذب کلسیم
علل کمبود ویتامین D3 عواملی مثل مصرف برخی داروهای ضد تشنج مانند فنوباربیتال یا فنی توئین یا رشد سریع کودک یا برخی اختلالات در جذب این ویتامین در بدن یا نرفتن زیر نور آفتاب یا نخوردن غذاهای حاوی این ویتامین باعث کمبود ویتامین دی در بدن می‌شود. افراد در معرض کمبود ویتامین دی افراد زیر بی..
60,000 تومان 78,500 تومان
مکان: کاهش دهنده احساس ضعف
مصرف منیزیم برای بدن بسیار مفید است وکمبود آن مشکلات جدی ای را برای بدن به وجود می آورد ساشه منیزیم رزاویت به صورت گرانول خوراکی است همین باعث شده که جذب آن توسط بدن به سرعت انجام شود مصرف منیزیم قبل از خواب باعث بهبود خواب –مصرف منیزیم ازیک هفته قبل از قاعدگی وحین قاعدگی باعث کاهش..
72,000 تومان
ال کارنیتین 1000 میلی گرم رزاویت
ناموجود
مکان: کمک به متابولیسم چربی ها
سلول‌های مغزی معمولا در حالت طبیعی تنها از گلوکز برای تامین انرژی خود استفاده می نمایند. استیل ال – کارنیتین  (Acetyl-L-Carnitine) با قابلیت عبور از سد خونی محافظ مغز و ورود به سلولهای مغزی می‌تواند به این سلول‌ها کمک نماید تا علاوه بر گلوکز، اسیدهای چرب را نیز بسوزانند. نت..
225,600 تومان
آهن بیس گلیسینات+ویتامین ث روزاویت
داغ -43 %
مکان: جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن
آهن در تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و کوفتگی، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن و عملکرد طبیعی شناختی نقش دارد ویتامین ث موجود در این فرآورده باعث جذب بهتر و بیشتر آهن می‌شود. این محصول برای گیاه خواران و افراد عدم تحمل به لاکتوز دیابت م..
54,000 تومان 94,900 تومان
آهن فومارات رزاویت
ناموجود
مکان: جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن
آهن در تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و کوفتگی، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن و عملکرد طبیعی شناختی نقش دارد فولیک اسید موجود در این محصول از انواع ویتامین گروه B است و برای رشد سلول‌ها و متابولیسم بدن لازم است. واژه فولات همان فولیک اسید..
127,000 تومان
کیدی بیوم پلاس اینولین
ناموجود
مکان: ساشه پروبیتویک + فیبر
موارد مصرف: نحوه مصرف: هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): شرایط نگهداری: مشخصه ها:..
83,200 تومان
مکسی ژنو  پلاس
ناموجود
مکان: حفظ سلامت مفاصل
این فراورده  به کاهش درد و التهاب مفاصل، بهبود حرکت مفاصل، ترمیم غضروف مفاصل و جلوگیری از پوکی استخوان‌ کمک شایانی می‌کند. این محصول  حاوی گلوکزامین، کندرویتین، متیل سولفونیل متان، هیالورونیک اسید میباشد.  گلوکزامین باعث کاهش اصطکاک و کاهش درد مفاصل شده و روند ساییدگی ..
555,900 تومان
مولتی ویتامین+مینرال بیماران دیابتی رزاویت
ناموجود
مکان: مکمل افراد دیابتی
قرص مولتی ویتامین پلاس مینرال بیماران دیابتی رزاویت محصولی برای کمک به تامین مواد مغذی مورد نیاز افراد دیابتی است این مکمل با داشتن انواع ویتامین‌ها همچون ث، ای، دی، گروه ب و مواد معدنی چون روی، کروم و منگنز در ترکیب خود، نیاز روزانه بیماران دیابتی به این ریزمغذی‌ها را تامین می‌کند..
85,000 تومان
گلوکومانان و ویتامین ب 2
ناموجود
مکان: کاهش اشتها
گلوکومانان موجود در این محصول یک فیبر غذایی محلول در آب است و مثل سایر الیاف محلول، از چند طریق باعث کاهش وزن می‌شود.این فیبر قابلیت بالایی برای جذب مایعات داشته و با اضافه کردن مقدار بسیار کمی از گلوکومانان به یک لیوان آب محتویات داخل آن را تبدیل به ژل می کند. این فیبر سرعت خالی شدن مع..
435,000 تومان
ساشه پرو ویتامین رزاویت
ناموجود
مکان: کمک به تامین پروتئین و برخی ریز مغذی ها
ساشه مولتی ویتامین پروویتامین رزاویت حاوی ویتامین ها و ریز مغذیهاست بدن از این مواد برای ساختن سایر مواردی که نیاز دارد استفاده می‌کند. واژه پرو (Pro) به معنای “حرفه‌ای” است؛ دلیل نام‌گذاری با این واژه بخاطر تامین طیف وسیعی از نیازهای مغذی بدن توسط این مولت..
87,200 تومان
رنال اید
ناموجود
مکان: مولتی ویتامین برای بیماران کلیوی
ویتامین ها برای متابولیسم طبیعی بدن بسیار ضروری می باشند. در بیماران کلیوی بنا به دلایلی مانند کاهش اشتها، تداخل داروهای مصرفی این دسته از بیماران با جذب ویتامین های موجود در غذا و یا دفع ویتامین ها از طریق دیالیز، دریافت بسیاری از ویتامین ها محدود می شوند. به علت دفع ویتامین های محلول در آب، اکثر ب..
42,500 تومان
منوروز رزاویت
ناموجود
مکمل ایزوفلاوون های سویا 21 سنتری دارای ترکیباتی به نام ایزوفلاوون ها بوده که دارای ساختاری شبیه استروژن هورمون زنانه هستند، در دورانیائسگی که فعالیت تخمدان ها در تولید استروژن کاهش می یابد هورمون های گیاهی موجود در این مکمل و گیاه سویا (فیتو استروژن ها) می توانند در بدن اثرات بازدارنده ای در برابر ..
91,600 تومان
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)