منو
Your Cart

رفسنجان دارو

مکان: درمان بیماریهای ویروسی ، میکروبی ،انگلی ، قارچی
اکیناسه یا سرخارگل گیاهی علفی و چند ساله از تیره کاسنی است که در تقویت عملکرد سیستم ایمنی، پیشگیری از ابتلا به عفونت ها پیشگیری و بهبود علائم سرماخوردگی و آنفلوانزا، حفاظت از قلب و کاهش التهاب و استرس نقش دارد. ویتامین C موجود در این مکمل به عنوان یک ریز مغذی ضروری در تکثیر و تمایز سلول..
170,000 تومان
کلسی دیسان
ناموجود
قرص کلسی دیسان دی سان فارما حاوی کلسیم، روی، منیزیم و ویتامین د ۳ است، که به سلامت استخوان و مفاصل کمک می‌کند موارد مصرف: کمک به سلامت استخوان و مفاصل نحوه مصرف: 2-1 قرص در روز یا طبق تجویز پزشک مصرف شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): از مصرف این محصول با تترا..
31,100 تومان
نوروبیوسان
ناموجود
اولین ویتامینی که از گروه ویتامین ب کشف شد، ویتامین B1 بود که نام دیگر آن تیامین است. این ویتامین اثر بسیار اساسی در سوخ قندها در بدن و ساز و کار اعصاب دارد. ویتامین ب 1 به بدن کمک می‌کند تا کربوهیدرات‌ها را به انرژی تبدیل کند. این ماده برای متابولیسم گلوکز اهمیت زیادی دارد و نقشی حیاتی..
70,000 تومان
بیوتین دیسان
ناموجود
بیوتین از جمله ویتامین‌های محلول در آب است به بیوتین ویتامین H نیز گفته می‌شود و کمبود آن در بدن باعث  ضعیف و سست شدن موها و ناخن‌ها میشود . از دست دادن اشتها، خشکی چشم، راش‌های قرمز ناهموار، ترک خوردن در گوشه دهان و زخم شدن زبان  می‌تواند از علائم کمبود بی..
83,400 تومان
زینک پلاس ویتس دیسان
ناموجود
موارد مصرف: کمک به سلامت سیستم ایمنی  کمک به سلامت پوست، مو و ناخن نحوه مصرف: در صورتی که پزشک تجویز دیگری نکرده باشد روزانه یک کپسول همراه غذا مصرف شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): در صورت استفاده از مقدار توصیه شده هیچگونه عوارض جانبی مشاهده نشده است. موارد عد..
91,600 تومان
مولتی دیسان
ناموجود
مولتی ویتامینی کامل که شمامل تمامی ویتامین های مورد نیاز برای عملکرد اندام هاست. موارد مصرف: کمک به سلامت عمومی بدن و تامین مواد مورد نیاز برای حفظ هم ایستایی اندام های داخلی و تامین مواد مغذی مورد نیاز برای عملکرد اندام های مختلف – وجود جنسینگ در این مکمل به رفع خستگی روزانه و بهبود عمل..
65,400 تومان
ویتامین سی دیسان
ناموجود
موارد مصرف: تقویت سیستم ایمنی در برابر عوامل بیماری زا نحوه مصرف: بزرگسالان و نوجوانان: روزانه یک قرص جویده شود.از بلعیدن  قرص خودداری کنید. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): در صورت..
54,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)