منو
Your Cart

رازک

مکان: تقویت مو و ناخن
ایکونیل، یک محصول مکمل تغذیه ای است که جهت تغذیه، تقویت و تحریک رشد مو و ناخن ها با فرمولاسیون کاملی از اسیدهای آمینه، ویتامین ها و عناصر کمیاب تهیه شده است. مو و ناخن ها عمدتا از نوعی پروتئین که کراتین نامیده می شود ساخته شده اند و تشکیل کراتین نیازمند دریافت منظم آمینو اسیدهای سرشار از گوگرد، ویتا..
87,000 تومان
هانی زوفا
ناموجود
این شربت به خاطر ترکیباتی که درساختار خوددارد خواص فراوانی دارد به عنوان مثال عسل حاوی مواد ضد میکروبی بوده ومزاج گرم وخشک دارد واثرات ضد میکروبی آویشن را نیز تقویت می کند همچنین گل ختمی برای ناراحتی های تنفسی وسرفه های خشک به کار میرود همچنین این شربت حاوی عصاره گل بنفشه است که خاصیت ضد سرفه..
25,000 تومان
پیاسیدین 300
داغ ناموجود
این فراورده با منشا گیاهی که دارد  با تحریک سنتز پروتئوگلایکان‌ها، کلاژن‌سازی و بازسازی غضروف، موجب بازگشت ساختمان غضروف به حالت طبیعی می‌شود.  موارد مصرف: کاهش دردهای آرتروز نحوه مصرف: روزانه یک کپسول بین غذا و همراه با یک لیوان آب مصرف شود. هشدار مصرف (..
47,700 تومان
اکولایف
ناموجود
مکان: تقویت موو ضد ریزش مو
قرص اکولایف رازک مناسب افرادی است که مو و ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند. انواع اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها و عناصر کمیاب در این محصول وجود دارد و به شما کمک می‌کند تا به تغذیه، تقویت و تحریک رشد مو و ناخن خود بپردازید. افرادی که با ریزش مو مواجه هستند، با استفاده از این قرص می‌توانن..
125,000 تومان
سیستین ب6 زینک 60 عددی
ناموجود
حاوی ال-سیستین:(اسید آمینه حای سولفور) یکی از اجزای ضروری تشکیل دهنده مو (18%)، ناخن (14%) و به میزان کمتر پوست (4-2%) می باشد. ال-سیستین در کراتین مو و ناخن وجود دارد و سرعت تکثیر سلول‌های غنی از کراتین را افزایش می‌دهد، از این رو بر رشد مو و ناخن‌ها اثر مثبتی دارد. 6-4 هفته بعد از م..
119,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)