منو
Your Cart

دانش گستران برنا سلامت

ایمیون شی تاکه ماشروم مد
ناموجود
قارچ شیتاکه مانند سایر انواع قارچ ها دارای پلی ساکاریدهای بتاگلوکان است که نوعی فیبر محلول می باشد و باعث کاهش ابتلا به سرطان کولون و کاهش کلسترول و چربی خون می شود. همچنین ماده کاهنده کلسترول به نام اریتادنین یا لنتیناسین نیز در این قارچ وجود دارد. ارگوتیونین که ماده ای شبه اسید آمینه است، به فراوا..
267,000 تومان
ایمیون لاینزمین  ماشروم مد
ناموجود
حدود 70 ترکیب فعال بیولوژیک در قارچ یال شیر شناسایی شده است که شامل پلی ساکاریدها به عنوان تقویت‌کننده سیستم ایمنی با فعالیت ضد تومور و فنول ها با خواص آنتی اکسیدانی می باشند. با این حال گروه های اصلی ترکیبات که به عنوان عوامل موثر در تحریک سنتز ‏NGF شناسایی شده اند شامل ترکیب آروماتیک هری ..
160,000 تومان
ایمیون رویال آگاریکوس  ماشروم مد
ناموجود
اثرات اصلی این قارچ تقویت سیستم ایمنی و افزایش دفاع بدن در برابر سرطان است و در صورتی که در کنار درمان های اصلی سرطان از جمله شیمی درمانی و پرتو درمانی مورد استفاده قرار گیرد موجب اثرات هم افزایی مفید شده و احتمال موفقیت درمان بیماری را افزایش می دهد و همچنین عوارض ناشی از شیمی درمانی را کاهش می دهد..
106,000 تومان
ایمیون ترکی تیل ماشروم مد
ناموجود
در کارآزمایی های بالینی، از این قارچ به عنوان کمکی برای شیمی درمانی و کنترل سرطان معده و سرطان روده استفاده می شود. همچنین فرمولاسیون ترکیبی از آن به همراه گانودرما لوسیدوم برای پاک کردن ویروس پاپیلومای انسانی (اچ پی وی) موثر شناخته شده است.‌همچنین این قارچ غنی از انتی اکسیدان هاست که سبب تایید..
227,500 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)