منو
Your Cart

دارو سلامت فارمد

کلسیم منیزیم زینک د های هلث
جدید -24 %
مکان: پیشگیری ازپوکی استخوانها
این مکمل حاوی مواد معدنی کلسیم ، منیزیم زینک و ویتامین د میباشد .  کلسیم و منیزیم عناصری ضروری جهت استحکام و سلامت استخوان ها ودندانها ، عملکرد طبیعی قلب و سیستم عصبی میباشند و با افزایش توده و استحکام استخوان ها از درد های عضلات و مفاصل پیشگیری می نمایند . زینک موجود در این فراورده به رش..
50,000 تومان 65,400 تومان
مکان: پیشگیری از پوکی استخوان
ویتامین D3 (کوله کلسی فرول) یک ویتامین محلول در چربی است که به طور طبیعی در بدن در معرض نور خورشید ساخته می شود. ویتامین D3 با افزایش جذب کلسیم و فسفر باعث بهبود عملکرد متابولیکی استخوان ها و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می شود و برای پیشگیری از پوکی استخوان ها و دندان استفاده می گردد. موارد مصرف..
26,200 تومان
های منکسین
ناموجود
مکان: مولتی ویتامین افزایش انرژی
این فراورده حاوی ویتامین، جینسینگ کره‌ای و مینرال میباشد . این فراورده  کمک به سلامت عمومی بدن و تامین ویتامین‌های مورد نیاز آن میکند  از بعضی ترکیبات این محصول می‌توان به ویتامین A ( تقویت کننده بینایی و بافت‌های اسکلتی)، ویتامین E ( محافظت کننده بدن در برابر رادی..
147,200 تومان
مکان: جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن
آهن در تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و کوفتگی، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن و عملکرد طبیعی شناختی نقش دارد ویتامین ث موجود در این فرآورده باعث جذب بهتر و بیشتر آهن می‌شود. این محصول برای گیاه خواران و افراد عدم تحمل به لاکتوز دیابت م..
96,000 تومان
زینک پلاس ب کمپلکس های هلث
ناموجود
مکان: حفظ سلامت پوست و مو
زینک پلاس حاوی ترکیبی متعادل از 10 میلی گرم روی به همرا ویتامین های گروه B می باشد برخورداری از موهای براق پوستی نرم و ناخن های قوی بخش مهمی از سلامتی انسان به شمار می رود . حفظ سلامت مو  پوست و ناخن های طبیعی نه تنها با مراقبت روزانه و سبک زندگی سالم بلکه با اطمینان از تامین ویتامین ها و م..
141,000 تومان
ویتامین سی 2000 های هلث
ناموجود
مکان: ویتامین سی جوشان
ویتامین سی به عنوان یک انتی اکسیدان قوی عمل کرده و سبب تقویت سیستم ایمنی و کاهش ابتلا به بیماری های مزمن نظیر بیماری های قلبی می شود . مصرف ویتامین سی باعث افزایش جذب اهن و بیشگیری از کم خونی ناشی از فقر اهن می شود موارد مصرف: پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن آنتی اکسیدان قوی تقویت ..
49,700 تومان
مکان: برطرف نمودن سختی به خواب رفتن
مکمل های اسلیپ بسیار مناسب افرادی است که درهنگام خواب دچار تنش واسترس می شوند ونمی توانند خواب باکیفیت داشته باشند این مکمل دارای خاصیت تسکین دهنده اضطراب آرامبخش وتنظیم کننده خواب می باشد همچنین این مکمل زمان به خواب رفتن را کاهش می دهد همچنین ترکیبات گیاهی موجود در این مکمل همراه ..
95,900 تومان
ویتامین د3 1000 های هلث 20 عددی
ناموجود
مکان: جوشان ویتامین دی 1000
ویتامین دی یک ویتامین محلول در چربی است که نقش مهمی در بدن دارد. این ویتامین به تولید کلسیم، جلوگیری از پوکی استخوان ها کمک کرده و در تنظیم سیستم ایمنی، سلول ها و پیشگیری از سرطان مفید می باشد. بدن ویتامین دی را ذخیره کرده و زمانی که پوست در معرض نور آفتاب است، شروع به ساخت این ویتامین می کند. ..
27,300 تومان
مکان: جلوگیری از بروز کم خونی ناشی از فقر آهن
کپسول فلیپ 20 حاوی آهن به فرم لیپوزومال می باشد که به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک کرده و از بروز کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند. همچنین حضور ویتامین های گروه ب (ب6، ب9 و ب12) باعث پیشگیری از ابتلا به سایر انواع کم خونی می شوند.  ویتامین ث موجود در کپسول فلیپ 20 باعث بهبود و ا..
190,000 تومان 220,000 تومان
امگا ۳ دایونیکس دیومگ
ناموجود
مکان: بهبود سلامت مغز و اعصاب
مورد فواید امگا 3 بر بدن انسان زیاد شنیده‌ایم. از تاثیر آن بر بهبود عملکرد مغز و سلامت، سیستم قلبی-عروقی گرفته تا بیماری‌هایی نظیر آسم و سرطان. این ماده یکی از انواع اسیدهای چرب ضروری برای بدن است که بدن قادر به تولید آن نیست  بنابراین نیاز بدن را می‌بایست از طریق تغذیه یا ..
263,600 تومان
آپاکل
ناموجود
مکان: جلوگیری ازپوکی استخوان
مصرف کلسیم برای سلامت دندان واستخوان ها الزامی است کپسول اپاکل منبع غنی از کلسیم هیدروکسی اپاتیت می باشد که به شیوه ای نوین تولید وبسته بندی شده است همچنین عضلات ما برای حرکت و اعصاب ما برای انتقال پیام بین مغز و قسمت‌های مختلف بدن به کلسیم نیاز دارند درنتیجه اگه مقدار کلسیم ذخیره ای..
180,000 تومان
مکان: رفع درد مفاصل
این مکمل حاوی ترکیبات منحصر به فرد برای تقویت استخوان هاست که باعث موارد زیر می شود افزایش تراکم استخوانی  افزایش تولید باکتری های مفید جذب بالا موثر در درمان پوکی استخوان پیشگیری از تشکیل سنگ کلیه ترکیبات این مکمل حاوی ویتامین دی وکلسیم و ویتامین کا ومنیزیم است م..
45,000 تومان 76,300 تومان
نمايش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)