منو
Your Cart

دارو درمان نوژان

مکان: محافظی از دندان و لثه ها
خمیر دندان محافظ لثه آکواگام با بافتع کرمی و سبکی که دارد و به تمام نقاط دهان نفوذ میکند و الودگی و باکتری ها را از بین میبرد. ضد حساسیت است از حساسیت به گرما و سرما و مزه ها میکاهد. از لثه های شما محافظت کرده و التهاب لثه های شما را کاهش میدهد. موارد مصرف: پیشگیری و رفع التهاب لثه سف..
53,800 تومان
مکان: سفید کننده دندان
خمیر دندان روزانه آکواگام با بافت کرمی و سبک خود دارای خاصیت ضد جرم، ضد پلاک و ضد پوسیدگی دندان است. این محصول به تمام نقاط دهانی و فضای بین دندانی نفوذ میکند و موجب از بین رفتن باکتری و آلودگی‌های دهانی می‌‎شود. این خمیر دندان ضد حساسیت است و با ایجاد لایه ی محافظتی از بروز حساسیت ..
53,700 تومان
مکان: خمیر دندان مناسب روزانه
رعایت بهداشت دهان و دندان یکی از عوامل ضروری بهداشت فردی روزانه است که از ابتلا به بیماری ها و پوسیدگی دندان جلوگیری میکند. دارای بافت سبک و کرمی است که به تمام نقاط دهان شما نفوظ کرده و باکتری و الودگی ها را از بین میبرد  فاقد پارابن بوده و با حفظ رطوبت و محافظت از لثه به عنوان یکی از به..
48,700 تومان
مکان: کاهش حساسیت دندان ها
رعایت بهداشت دهان و دندان یکی از عوامل ضروری بهداشت فردی روزانه است که از ابتلا به بیماری ها و پوسیدگی دندان جلوگیری میکند. بافت نرم و سبکی دارد که از پوسیدگی و جرم گرفتن دندان های شما پیشگیری میکند. این خمیردندان به تمام نقاط دهان و فضای بین دندان‌ها نفوذ میکند و موجب از بین رف..
53,800 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)