منو
Your Cart

داروسازی کوثر

مکان: رفع گرفتگی عضلات
این محصول به صورت قرص روکش دار می باشد که هر قرص حاوی 100 میلی گرم منیزیم و 10 میلی گرم ویتامین B6 است.منیزیم برای کاهش و تسکین التهاب و درد های عضلانی مکمل موثر و بسیار خوبی است بطوری که حتی در بدن درد های ناشی از تمرینات ورزشی اثر بخش بوده است. قرص روکشدار منیزیم و ویتامین B۶ کوثر یک انتخاب من..
104,700 تومان
مکان: سم زدای چرب
هپاشیلد فرآورده ای طبیعی به منظور سم زدایی کبد حاوی گیاه خارمریم، کنگر فرنگی، زردچوبه، اسید آمینه متیونین و ماده معدنی کولین است. این محصول به منظور محافظت از کبد مصرف می شود و به سلامت عملکرد کبد و بهبود مشکلات گوارشی کمک می کند. کبد عضو اصلی و مهمی در بدن است که نقش سیستم تصفیه طبیعی در بدن ر..
96,000 تومان
تال بون ویتامدیک
جدید -20 %
مکان: پیشگیری از پوکی استخوان ، استحکام مفاصل
پوکی استخوان بیماری شایعی است که افراد در سنین بالا به آن دچار می‌شوند. از مهمترین عارضه پوکی استخوان می‌توان به شکستگی‌های متعدد و مهمترین آن شکستگی لگن اشاره کرد. مهمترین راه جلوگیری از پوکی استخوان خرید قرص استخوان و مفاصل است. قرص تال بون ویتامدیک نیز یک فرآورده مکمل شام..
93,600 تومان 117,700 تومان
ویتالیژن ویتامدیک
جدید -20 %
مکان: پیشگیری از عفونت ادراری
کپسول کرنبری ویتالیژن ویتامدیک یک فرآورده طبیعی است که از میوه کرنبری استخراج می‌شود. این فرآورده نه تنها یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است بلکه دارای خواص بی‌شمار دیگری نیز هست. از جمله فواید این میوه می‌توان به ارتقاء سلامت مثانه و مجاری ادراری اشاره کرد. میوه کرنبری سرشار از ویتامین سی..
70,400 تومان 88,000 تومان
فارمونیس  ویتامدیک
جدید -20 %
مکان: بازیابی عضلات
یک فرآورده ی طبیعی حاوی عصاره میوه ی گیلاس ترش و بذر کرفس (Celery seed) است که اسید اوریک مازاد بدن را دفع کرده و موجب راحتی مفاصل، کاهش التهاب، بهبود حرکت عضلات و عملکرد ورزشی و بازیابی آن ها می شود. فارمونیس به علت دارا بودن مقادیر اندکی ملاتونین می تواند به تنظیم سیکل خواب نیز کمک کند. میوه ی گی..
256,000 تومان 320,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)