منو
Your Cart

داروسازی مهر و ماه

گرین سول
ناموجود
مکان: کمک به دفع سنگ کلیه و مثانه
کاهش میل جنسی می تواند بر سلامت روان نیز تاثیر بگذارد. یکی از دلایلی که می تواند میل جنسی را کاهش دهد، سطح پایین تستوسترون می باشد، لذا مصرف تریبولوس می تواند این کاهش را جبران کند. این مکمل نه تنها در افزایش میل جنسی، بلکه در رفع اختلالات جنسی نیز می تواند موثر باشد.  گرین سول با تحریک ا..
180,000 تومان
گالسینا 90
ناموجود
مکان: کاهش کلسترول خون
سولفید هیدروژن تولید شده از گالسینا از چندین مکانیسم، اثر آنتی اکسیدانتی بسیار قوی ایجاد می کند و با افزایش سطح GSH (گلوتاتیون احیا) و حذف ROS (رادیکال های آزاد اکسیژن) باعث کاهش استرس اکسیداتیو می شود و با فعال شدن Nrf2 باعث تقویت ساخت سیستئین، گلوتامات و گلایسین می شود. همچنین با تعدیل سیستم ایمنی..
200,000 تومان
گارلینووس
ناموجود
مکان: کاهش کلسترول خون
این فرآورده حاوی 500 میلی گرم عصاره سیر می باشد .به منظور ارزیابی اثربخشی یک فرآورده باید به مراجع معتبر مراجعه نمود. مهمترین مرجع در این خصوص Natural Medicines می باشد. بر اساس نتایج درج شده در این منبع علمی، سیر خواص ویژه ای دارد که، کمک به سلامت قلب و عروق و کاهش کلسترول از برجسته ترین خواص آ..
170,000 تومان
مکان: کاهش اشتها
قرص فایترسین دیا مهر و ماه علاوه بر کاهش قند خون و کمک به درمان دیابت نوع ۲، آثار موثری در سلامت قلب و عروق دارد. این محصول حاوی دو ترکیب کرومیوم و دارچین میباشد . کروم عملکرد انسولین را تقویت می کند و بنابراین بر متابولیسم کربوهیدرات، لیپید و پروتئین اثر می گذارد کروم با تنظیم متابولیزم ..
196,200 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)