منو
Your Cart

داروسازی مهدارو

ساشه به روتارا
ناموجود
مکان: درمان التهابات گلو
فلاونوئید و ترکیبات موسیلاژی این فرآورده دارای اثر ضد التهابی و تسکین دهنده التهابات تارهای صوتی، گلودرد و سرفه می باشد که با داشتن خاصیت التیام بخشی، محافظت کنندگی، نرم کنندگی و کاهش تحریکات مخاط باعث درمان التهاب مخاط دهان و گلو، تسکین خشونت و گرفتگی صدا می گردد.  نکته مهم: آنچه که این فرآو..
44,200 تومان
تریبولوس
ناموجود
مکان: افزایش میل جنسی آقایان و بانوان
كپسول تریبولوس دایان هات یک مکمل صددرصد گیاهی است که سبب افزایش قوای جنسی و سلامت جنسی آقایان می‌شود. این کپسول به بهبود عملکرد ورزشی و افزایش حجم عضله کمک کرده و در افزایش استقامت و قوای فیزیکی بدن موثر است. همچنین با بالا بردن سطح تستوسترون در بدن، موجب ایجاد عضلات قوی‌تر و افزایش حجم عض..
96,000 تومان
مکان: ضخیم کننده موهای آسیب دیده و نازک و شکننده
این روغن فوق سبک جدید دارای فاز تامین آب است.  به سبب ترکیبات عالی، پروتئین از دست رفته مو را مجددا جایگزین میکند. همچنین ضمن نفوذ پذیری عمیق و تغذیه کننده و ترمیم کننده  فوق العاده ای برای مو میباشد. در واقع این روغن یک بمب آب رسانی بارگیری شده توسط  کراتین هیدرولیز شده است. &..
575,000 تومان
مکان: جلوگیری از ایجاد موخوره تقویت کننده مو
این محصول فوق سبک جدید دارای فاز تامین آب است .  به سبب ترکیبات عالی، پروتئین از دست رفته مو را مجددا جایگزین میکند. همچنین ضمن نفوذ پذیری عمیق و تغذیه کننده و ترمیم کننده  فوق العاده ای برای مو میباشد. در واقع این روغن یک بمب آب رسانی بارگیری شده توسط  کراتین هیدرولیز شده است. ..
360,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)