منو
Your Cart

داروسازی ریحانه

ویتاجوینت
جدید -24 %
مکان: پیشگیری از تخریب مفاصل ، رفع درد و التهاب
قرص ویتاجوینت ترکیبی از گلوکزآمین و ام اس ام (MSM) با دوز بالا و نیز سایر ترکیبات مغذی و لازم برای کمک به ساخت استخوان و کمک به حفظ سلامت مفاصل و ماهیچه ها می باشد.  توانایی بدن جهت ساخت گلوکزآمین با بالا رفتن سن تقلیل یافته که این منجر به تخریب غضروف ها می گردد. گلوکزآمین یک عامل مهم در ساخت ..
199,000 تومان 261,600 تومان
بیوتین 1000 میکرو گرم نوتری پاد
ناموجود
مکان: افزایش رشد مو
بیوتین یکی از ویتامین های گروه B است. همچنین به عنوان ویتامین B7 شناخته می شود. بدن انسان برای تبدیل برخی مواد مغذی به انرژی به بیوتین نیاز دارد. همچنین این ویتامین نقش مهمی در سلامت مو ، پوست و ناخن های شما دارد. اگر بیوتین کافی دریافت نکنید ، ممکن است دچار ریزش مو یا بثورات قرمز پوستی شوید..
91,500 تومان
ویتامین سی 500 نوتری پاد
ناموجود
مکان: ویتامین ث جویدنی بسیار خوش طعم
ویتامین سی (ویتامین ث) (اسید اسکوربیک) یک ماده مغذی محلول در آب است.  ما انسان‌ها، برخلاف بسیاری از حیوانات قادر به ساخت ویتامین سی نیستیم، درحالی‌که این ویتامین، یک ماده غذایی ضروری برای ما به‌حساب می‌آید. ویتامین سی برای ساخت کلاژن (پروتئینی که نقش حیاتی در بهبود زخم..
53,900 تومان
استئو آرتریت یکی از شایع ترین اختلالات ماسکولواسکلتال است که در بین حدود 70 درصد از افراد بالای 60 سال دیده می شود به دلیل کار با ابزارهای خاص ، نبود شرایط و حالت مناسب بدن در برخی از مشاغل ، کاهش فعالیت بدنی و استفاده بیش از حد از اتومبیل ، این بیماری در سنین پایین و جوانان نیز شیوع پیدا کرده است. ..
69,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)