منو
Your Cart

داروسازی رها

مکان: تحریک بازسازی رشته‌های عصبی
آلفا لیپوئیک اسید (ALA) یک آنتی اکسیدان است که از طریق دستگاه گوارش فورا جذب می شود و در آب و چربی بدن حل می شود.  مقدار آلفا لیپوئیک اسید که به طور طبیعی در بدن وجود دارد، ممکن است برای بدست آوردن مزیت ها و فواید آنتی اکسیدان، کافی نباشد. افزایش مقدار آلفا لیپوئیک اسید از طریق مکمل های ..
313,000 تومان
ویتامین ب 2 رها 50 میلی گرمی
ناموجود
مکان: افزایش انرژی ، کمک به متابولیسم چربی
این مکمل می تواند جهت کمک به بهبود لاکتیک اسیدوز (در هپاتیک استئاتوز) در افراد دچار ایدز AIDS تحت درمان یا NRTI و پیشگیری از سردرد های میگرنی موثر واقع شود. همچنین این مکمل به درمان و پیشگیری از کمبود ریبوفلاوین، کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن، کمک به پیشگیری از آسیب های اکسیداتیو و کمک به حفاظت ا..
32,700 تومان
ماکاتون
ناموجود
مکان: تقویت قوای جنسی بانوان و آقایان
آثار درمانی و فارماکولوژیک:  ماکا: ریشه گیاه ماکا دارای مقادیر بالایی استرول ها و مواد معدنی مانند آهن، کلسیم و مثل می باشد چربی غیر اشباع Macaene و Macamide موجود در گیاه ماکا در مطالعات، اثر خوبی بر روی افزایش فعالیت زناشویی و بهبود ن ع و ظ نشان داده است. همچنین حاوی گلوکوزینولات هاست که ممک..
180,000 تومان
کوئترول
داغ ناموجود
رزوراترول در عصاره انگور قرمز (vitis vinifera) یافت می گردد، درهسته، ریشه و ساقه نیز وجود دارد، ولی بیشترین میزان رزوراترول در پوست انگور قرمز دیده می شود. رزوراترول، اثر محافظ قلب و پیشگیری کننده از بیماری های قلبی دارد. فعالیت آنتی اکسیدانی رزوراترول، نقش به سزائی در اثر محافظت قلبی آن دارد. رزورا..
169,900 تومان
راکیوتن
ناموجود
مکان: آنتی اکسیدان
کوآنزیم کیوتن آنتی اکسیدانی موثر در حفظ سلامت عمومی بدن است وبه سلامت قلب  وبه تولید انرژی در سلول ها کمک می کند همچنین زینک تاثیر فراوانی در تقویت سیستم ایمنی دارد سلنیوم نیز تاثیر فراوانی در پیشگیری از سرطان دارد وخاصیت آنتی اکسیدانی فراوانی برای بدن دارد لوتئین مهمترین عامل برای ..
98,100 تومان
آلپیک
داغ ناموجود
مکان: آنتی اکسیدان
مصرف این فراورده باعث کاهش علائم آسیب رسانی به اعصاب مانند سوزش-خواب رفتگی دست-بی حسی ودرد میشود –وباعث محافظت اعصاب در برابررادیکال های آزاد مضر می شود یکی از آپشن های این فراورده این است که  آنتی اکسیدان های آن هم محلول در آب وهم محلول درچربی است این ماده باعث افزایش گلوتاتیون ن..
150,000 تومان
استروفان
ناموجود
کمک به کاهش سندروم قبل از قاعدگی (PMS) استروفان مکملی است که جنبه ها و علائم یائسگی را پوشش می دهد، این مکمل منبع طبیعی و غنی شده با ویتامین ها و مینرال هاست که علاوه بر کاهش فلاشینگ یا برافروختگی و تعریق های شبانه در دوران یائسگی، خستگی، اختلالات خواب و وزن را کنترل می نماید و همچنین به دلیل دار..
49,500 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)