منو
Your Cart

داروسازی جی فارمد اسپادانا

آیرون مکس
ناموجود
آهن برای سلامت سلول های بدن-پوست-مو-ناخن ضروری است این قرص فرمول ویژه ای دارد که به صورت آهسته رهش میباشد که باعث می شود آزادسازی آهن به صورت آهسته تر انجام شده وهمچنین به واسطه شناور بودن مدت زمان بیشتری در معده باقی می ماند در نتیجه دارای اثرات جانبی کمتری است وراحت تر در دستگاه گو..
85,100 تومان
ملاتومکس هرباویوا
ناموجود
مکان: خواب آور گیاهی
کپسول ملاتونین ملاتومکس هرباویوا با ترکیبی از مواد موثره بر سیستم عصبی مرکزی، موجب بهبود کیفیت خواب می‌شود. مزیت استفاده از این فرآورده عملکرد سریع آن است که در کوتاه ترین زمان اثر می‌کند. بادرنجویه به واسطه اثر ضد ویروس و آرامبخشی مشهور است. در طب سنتی جهت مشکلات عصبی، میگرن، افسردگی و خس..
72,000 تومان
مولتی فیکس بانوان ویتاویوا
ناموجود
این محصول شامل تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز سلامت بانوان بوده که شامل: ویتامین A- ویتامین E- ویتامین C- ویتامین D۳- کلسیم- ویتامین K- آهن- ویتامین B۱۲- ویتامین B۹ منیزیم- زینک- بیوتین است که هر کدام از این ویتامین و املاح معدنی تاثیر خاصی بر روی یک بخش از اندام و اورگان بدن دارن..
248,600 تومان
ویتامین سی سی فیکس
ناموجود
موارد مصرف مکمل دارویی: تقویت سیستم ایمنی جلوگیری از ابتلا به بیماری های معتدد نحوه مصرف: یک قرص روزانه همراه با غذا مصرف شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): در صورت حساسیت به هر یک از..
55,600 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)