منو
Your Cart

داروسازی تسنیم

اسکور بی
ناموجود
مکان: تقویت سیستم ایمنی
ویتامین ها و املاح معدنی موادی هستند که بدن انسان برای رشد و عملکرد طبیعی خود به آن ها نیاز دارد. مکمل اسکور بی حاوی انواع ویتامین گروه ب می باشد که موجب تقویت عملکرد سیستم عصبی و عضلانی و کاهش استرس و افسردگی می شود.  موارد مصرف: افزایش انرژی کاهش خستگی تقویت سیستم عصبی ..
71,200 تومان
د3 1000 واحد ابورنز
ناموجود
پژوهش‌ها نشان دادنده‌اند کسانی که سطح ویتامین دی بدن‌شان بالاست کمتر به سرطان روده بزرگ مبتلا می‌شوند. این ویتامین از عوامل پیشگیری کننده سرطان سینه و پروستات نیز هست؛ اما پژوهش‌ها در این مورد هنوز کامل نشده است. افراد مسن نیز به ویتامین دی نیاز دارند. پژوهش‌ها نشان ..
47,900 تومان
اسکور زینک
ناموجود
ویتامین C قدرت دفاعی بدن را افزایش داده و در بهبود ظرفیت آنتی اکسیدانی آن در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد که در فعالیت های روزمره مانند ورزش کردن ، در معرض آفتاب قرار گرفتن و یا سیگار کشیدن ایجاد می گردند بسیار موثر است و برای سلامت استخوان ها ، بافت های بدن ، عضلات و رگ های خونی لازم است..
57,500 تومان
روغن گل مغربی ابورنز
ناموجود
گل مغربی گیاهی بومی آمریکای شمالی است اما در اروپا و بخش هایی از نیمکره جنوبی نیز رشد می کند. این گیاه  چون گل هایش  در غروب شکفته می شوند به گل مغربی معروف شده است. از دیرباز این گیاه به طور سنتی از اثرات درمانی ان استفاده میکردند روغن گل مغربی از دانه گیاه به دست می آید و معمولا به شکل ک..
129,600 تومان
ویتامین سی ابورنز
داغ ناموجود
موارد مصرف: تقویت سیستم ایمنی در برابر عوامل بیماری زا-آنتی اکسیدان قوی-کمک به جذب آهن نحوه مصرف: روزانه 1 الی 2 قرص بر اساس نیاز جویده شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): قبل از مصرف در د..
68,400 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)