منو
Your Cart

تک زن زیست

مکان: بهبود علائم سندروم روده تحریک‌پذیر (IBS)
پروبیوتیک‌ها یا باکتری‌های زیست یار محصولات حاوی میکروارگانیسم‌های زنده، معین و به تعداد مشخص می‌باشند که موجب بهبود تعادل میکروفلور بدن شده و بدین ترتیب اثرات سلامت بخش خود را اعمال می‌نمایند. در حدود ۰.۱ درصد از میکروفلور روده را مخمرها تشکیل می‌دهند اما با توجه به ان..
90,000 تومان
مکان: رفع سندروم روده تحریک پذیر
پروبیوتیک‌ها میکروارگانیسم‌های زنده‌ای هستند که با متوازن کردن جامعه میکروبی بدن اثرات مفید خود را اعمال می‌کنند و این اثرات مفید بسته به نوع میکروارگانیسم، دوز مصرف، مدت زمان درمان و روش استفاده، متفاوت است. پروبیوتیک‌ها با تأثیر بر روی میکروبیوتای دستگاه گوارش، شرایط متابو..
110,000 تومان
پروبیوتیک برای بهبود سلامت به خصوص در کودکان و ممانعت از ابتلای آن ها به بیماری های عفونی همانند اسهال به شدت موثر است همچنین سبب  بهبود جذب روده ای مواد غذایی و به دنبال آن افزایش دور سر نوزادان پری ترم و  کمک به بهبود مشکلات گوارشی و جابجایی مواد غذایی در دستگاه گوارش همانند اسهال و یبوس..
75,000 تومان
مصرف پروبیوتیک ها سبب حفظ و تقویت فلور طبیعی دستگاه گوارش می‌شود. روده انسان حاوی تعداد بیشماری از انواع باکتری‌های مفید، مضر و خنثی است که توازن دارند. در غیر این صورت موجب مختل شدن وظایف فلور روده شده که منجر به بیماری‌هایی نظیر آلرژی‌های غذایی، سر درد، افسردگی، آکنه  خواه..
110,000 تومان
مکان: بهبودنفخ و مشکلات گوارشی کودکان
پروبیوتیک ها میکرو ارگانیسم های زنده ای هستند که در صورت مصرف به میزان کافی ، اثرات سلامت بخش خود را اعمال می نمایند. تحقیقات گسترده کنونی نشان داده که پروبیوتیک ها می توانند در درمان و پیشگیری در کودکان به خصوص مبتلایان به بیماری هایی همانند اسهال عفونی ، اسهال مرتبط به مصرف آنتی بیوتیک ، انتروکولی..
86,500 تومان
مکانیزم اثر مکمل دارویی: تولید ترکیبات ضد میکروبی همانند باکتریوسین و پر اکسید هیدروژن تخریب بیوفیلم حاصله از باکتری‌های پاتوژن تثبیت فلور طبیعی واژن کمک به حفظ سلامت اپی‌تلیوم مخاطی و تمامیت سلولی و درنتیجه ممانعت از ورود عوامل بیماری‌ زا تقویت سیستم ایمنی رقابت با ..
130,000 تومان
مکان: رفع سندروم روده تحریک پذیر
کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما تعداد و توده باکتری‌های مفید در دستگاه گوارش را افزایش می‌دهد. این محصول با تولید اسید لاکتیک PH روده را کاهش می‌دهد. پروبیوتیک‌ ها میکروارگانیسم‌های زنده‌ای هستند که مصرف کافی آن‌ها سبب نمایان شدن اثرات سلامت‌بخش در بدن میزبان ..
149,500 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)