منو
Your Cart

تابش نور

ژل شوینده فاربن
ناموجود
مکان: حفظ لطافت پوست
ژل شستشوی صورت پوست خشک و معمولی فاربن حاوی روغن آرگان و ویتامین E بوده که از خشکی پوست جلوگیری کرده و آن را رطوبت رسانی می کند. در صورت پاک نکردن پوست از آلاینده ها، مشکلات پوستی مانند جوش های زیر پوستی، آکنه و جوش های سر سیاه بر روی پوست ایجاد می شوند که می توانید برای رفع آن از صابون و شوینده ..
66,700 تومان
کرم دست آرگان فاربن
ناموجود
مکان: رفع خشکی و زبری پوست
آبرسانی به پوست به ویژه در فصلهای سرد و خشک سال و  پس از استحمام و شنا که باعث شسته شدن چربی های سطح پوست می شوند از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. پژوهشـــگران شرکت فاربن طی سالها تحقیق و مطالعه تلاش کردند تا آبرسانهایی را فرموله نمایند که ضمن جذب سریع و عدم ایجاد حس چربی و ســـنگینی بر روی پو..
34,000 تومان
لوسیون بدن فاربن
ناموجود
مکان: لوسیون بدن
لوسیون بدن فاربن حاوی ترکیبات موثر و تقویت کننده می باشد که با رطوبت رسانی قوی به پوست از خشکی و زبر شدن پوست جلوگیری می نماید  ترکیبات موجود در این محصول از  خشکی پوست و تکثیر باکتری و التهابات پوستی   جلوگیری کرده  و به آبرسانی و رطوبت پوست  کمک میکند موارد مصرف..
62,600 تومان
ضد آفتاب رنگی فاربن
ناموجود
مکان: ضد آفتاب بژ طبیعی
ضد بژ طبیعی فاربن با  داشتن ترکیبات مرطوب کننده و تقویت کننده به محافظت از پوست و رطوبت و شادابی ان کمک میکند این محصول به دلیل رنگی بودن به خوبی جای لک و انواع جوش را به صورت طبیعی می پوشاند ویتامین E موجود در این کرم  مانع تاثیر مضر رادیکالهای ازاد میشود این ضد آفتاب همچنین..
82,200 تومان
ضد آفتاب SPF46 فاربن
ناموجود
مکان: ژل ضد آفتاب
ژل ضد آفتاب فاربن  دارای  ۴۶ %  SPF  می باشد که نه تنها از زیان های نور خورشید از پوست محافظت می کند بلکه با بهبود در بافت ارتجاعی پوست باعث کاهش چروک و افزایش استحکام پوست می گردد .. این محصول حاوی عصاره تاک و ویتامین  E است   عصاره تاک&n..
80,000 تومان
آبرسان فاربن
ناموجود
مصرف این کرم باعث آبرسانی وتغذیه عمیق بافت پوست می شود  حاوی شی باتر میباشد که باعث آبرسانی طبیعی پوست میشود این کرم چربی روی پوست ایجاد نمی کند و  دارای  جذب بسیارسریع وماندگاری بالا است   موارد مصرف: آبرسانی وتغذیه عمیق بافت جذب بسیارسریع وماندگاری بالا ..
84,500 تومان
آبرسان فاربن
ناموجود
این کرم به دلیل دارابودن ویتامین های گروه آو ای  باعث آبرسانی عمیق پوست می شود همچنین این محصول حاوی پی سی ای میباشد که باعث آبرسانی عمیق پوست های خشک وجلوگیری از دست رفتن رطوبت پوست می شود ش شی باتر موجود دراین محصول باعث ایجاد لطافت وشادابی وکند کردن روند پیری پوست می شود موارد مصر..
84,500 تومان
شیر مو فاربن
ناموجود
شیر موی فاربن حاوی پروتئین شیر است که موجب تغذیه عمیق مو، آبرسانی و احیای موی آسیب دیده می شود. این محصول بدون ایجاد اثر چربی باعث افزایش درخشندگی و سهولت در شانه زنی موها شده و از ایجاد موخوره جلوگیری می کند. موارد مصرف: آبرسان ترمیم کننده موی آسیب دیده نحوه مصرف: پس از شستشو و گرفت..
87,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)