منو
Your Cart

بیونوریکا آلمان

قطره کانفرون
ناموجود
مکان: بهبود عملکرد کیه - رفع سنگ کلیه
مصرف کانفرون باعث کاهش التهاب آرام کننده مثانه تحریک پذیر بهبود عملکرد کلیه می شود کانفرون یک فراورده گیاهی سنتی است که به عنوان درمان کمکی در مشکلات حاد مرتبط با بیماری های التهابی مجاری ادراری استفاده می شود موارد مصرف: کمک کننده به بهبود عملکرد کلیه ها جلوگیری از رسوب شن های کلیوی ..
200,000 تومان
ایموپرت
ناموجود
مکان: تقویت سیستم ایمنی
قطره خوراکی ایموپرت فرآورده دارویی گیاهی است که از دیرباز در برطرف کردن علائم اولیه سرماخوردگی و علائم حین سرماخوردگی، نظیر خارش گلو، گلو درد، دشواری در بلع و سرفه خشک کاربرد دارد. موارد مصرف: تقویت سیستم ایمنی نحوه مصرف: پس از فروکش کردن علائم حاد یا جهت پیشگیری: در کودکان 2 تا 5 سال رو..
250,000 تومان
کانفرون
ناموجود
مکان: پیشگیری از رسوب شن های کلیه
استفاده مکرر آنتی بیوتیک میتواند منجر به بروز آثار جانبی همچون عفونت قارچی و تغییرات در نرمال فلورای روده ای شده وباعث بروز آلرژی در فرد میشود. کانفرون داروی گیاهی است که از سه گیاه بسیار موثر برای درمان عفونت مجاری ادرار وسیستیت تشکیل شده است. این گیاهان شامل : ۱- گیاه سنتاریوم ۲-ریشه انجدان ..
244,000 تومان
ماستودینون
ناموجود
موارد مصرف: مشکلات پیش از قاعدگی مانند حساس شدن و دردناک شدن پستان ها (ماستودینیا)  مشکلات دوران قاعدگی و قاعدگی های نامنظم (سندروم قاعدگی) کاهش گرگرفتگی و عرق کردن بهبود سلامت روان عملکرد طبیعی و فیزیولوژیک بهبود میبخشد. نحوه مصرف: ..
215,000 تومان
کلیمادینون
ناموجود
کلیمادینون فرآورده دارویی گیاهی است که به منظور برطرف کردن مشکالت دوران یائسگی بانوان نظیر گر گرفتگی و تعریق بیش از حد کاربرد دارد. موارد مصرف: کلیمادینون یک فرآورده دارویی گیاهی است که برای درمان مشکلات دوران یائسگی نظیر گرگرفتگی و تعریق بیش از حد، اختلالات خواب، حالت افسر..
280,000 تومان
قرص ایموپرت
داغ ناموجود
سیستم ایمنی بدن با تولید آنتی بادی های مورد نیاز سلامت ارگانهای بدن را تضمین می کند. این قرص حاوی پودر ریشه گیاه ختمی، پودر پوست درخت بلوط، پودر گل بابونه، پودر گیاه قاصدک، پودر گیاه دم ، پودر گیاه بومادران و پودر برگ گردو است. گیاهانی که در این محصول وجود دارند به تقویت سیستم ایمنی بدن و دفع سموم و..
230,000 تومان
سینوپرت اکسترکت
ناموجود
ترکیبات بسیار موثر گیاهی موجود در سینوپِرِت اثری بسیار سریع و پایدار برای از بین بردن عامل ایجاد رینیت و همچنین درمان علایم این بیماری و همچنین سینوزیت پارانازال دارد سینوپِرِت التهاب سینوس های پارانازال را از طریق ترکیبات گیاهی منحصر به فرد موجود در خود از بین می برد.این موارد گیاهی از مخلوط ریش..
183,000 تومان
برونشی پرت
ناموجود
مکان: درمان کننده برونشیت
داروی برونشیپرت فعالیت ضد التهابی و تنظیم کننده مخاط را اعمال می کند و تأثیر برونشیپرت  بر تولید مخاط تا حدی مستقل از فعالیت ضد التهابی آن است. این نتایج به درک حالت های عملی زمینه ای از اثربخشی بالینی BRO در بیماران برونشیت حاد کمک می کند. داده های این تحقیق  نشان می دهد که برونشیپ..
148,000 تومان
برونشی پرت
داغ ناموجود
وقتی مژک های سلولهای پوشش دستگاه تنفس ضعیف باشند یا حجم ترشحات خیلی زیاد باشد، نیاز به تقویت حرکت این مژک هاست. برونشی پرت یک داروی گیاهی است که در درمان بیماری هایی که دستگاه تنفسی را تحت تاثیر قرار می دهند استفاده می شود. همچنین برای درمان علائم برونشیت حاد ( التهاب و بیماری شدید ریه) و جل..
149,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)