منو
Your Cart

بهشاد دارو

این شربت حاوی گیاهان دارویی موثر در درمان عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی وعفونت های مزمن برونش وبیماری التهاب حاد دستگاه تنفسی همراه با سرفه می باشد این شربت خلط آور بوده وبه درمان گلودرد کمک می کند ودارای خاصیت ضدسرفه وضد احتقان است موارد مصرف: خلط آور برطرف کننده اسپاسم برونش ها ..
70,000 تومان
این داروی گیاهی جهت جلوگیری از بازگشت بیماری بعد از بهبود علائم مصرف دارو را تا سه روز بعد از بهبود نیز ادامه دهید درصورت مصرف از پیمانه مدرج استفاده شود بیش از دوهفته مصرف دارو را ادامه ندهید مگر با دستور پزشک اگر مصرف دارو را فراموش کردید وعده مصرف بعدی را دوبرابر نکنید موارد مصرف: ..
45,000 تومان
افرسان
ناموجود
مکان: افزایش انرژی
مصرف این ساشه جوشان جینسینگ خواص فراوانی دارد اعم از بهبود میل وعملکرد جنسی بهبود خلق وخو افزایش هوشیاری وتمرکز تقویت قوای جسمانی بهبود گردش خون افزایش انرژی ورفع بیخوابی موارد مصرف: بهبود میل جنسی کاهش علائم ناشی ازیائسگی حفظ سلامت قلب وعروق تنظیم قند خون کاه..
114,000 تومان
کرنکس
ناموجود
مکان: آنتی اکسیدان
پرو آنتوسیانیدین قدرت چسبندگی بین باکتری و سطح مجاری ادراری را کاهش می دهد . کرنبری همچنین باعث تحریک تولید هیپوریک اسید می شود که به حفظ مطلوب تعادل باکتریایی در دستگاه ادراری کمک می کند . به علاوه دارای یک اثر تحریک کننده سیستم ایمنی است که این دو در کنار هم ، یک اثر هم افزایی مفید جهت حفظ سلامت س..
261,000 تومان
فولفیل
ناموجود
محتویات این فرآورده شامل گلوکومانان یا فیبر محلول تهیه شده از گیاه کنجاک، عصاره چای سبز و کرومیوم است که با کاهش موثر اشتها، افزایش کاتابولیسم چربی ها، رفع یبوست و کاهش کلسترول، به شما در دستیابی به کاهش وزنی چشم گیر و بدون عوارض جانبی در کنار رعایت برنامه غذایی و فعالیت بدنی مناسب یاری می رساند. ..
130,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)