منو
Your Cart

بهتا دارو آفرینش

مکان: ضد قارچ و عفونت های واژینال
 آثار فارماکولوژیکی و مکانیسم اثر: مستندات نشان می دهد که این گیاه در برابر رنج وسیعی از باکتریها، قارچها و مخمرهایی که باعث عفونت های سطحی می شوند موثر است. روغن درخت چای باعث متلاشی شدن باکتریها در طول هر دو فاز رشد و سکون می شود. آزمایشات نشان می دهد روغن درخت چای در تسکین علائم زخم پای و..
35,000 تومان 78,000 تومان
مکان: کاهش وزن بدن -چربی سوزی
این گیاه سبب کاهش وزن بدن و کاهش سایز دور کمر و دور باسن می‌شود و همچنین قادر است فشار خون سیستولی را به طور قابل توجهی کاهش دهد. این گیاه سطح کلسترول و قند خون را پایین می‌آورد پیشگیری از سرطان و بیماری‌های قلبی اولین تاثیر مثبت استفاده از چای سبز است اما این گیاه خواص فراوان دیگر..
135,000 تومان 198,000 تومان
ال-کارنیتین از اسیدهای آمینه لیزین و متیونین ساخته شده و موجب آزاد سازی انرژی از سلول‌های چربی می‌شود. نقش ال-کارنیتین انتقال اسیدهای چرب بلند زنجیره از سیتوسل به میتوکندری طی فرایند متابولیسم چربی و تولید انرژی است. از طرف دیگر مصرف چربی‌ها به عنوان منبع انرژی موجب صرفه جویی در مصرف ..
210,000 تومان 229,500 تومان
کافئین در درمان آنفولانزا و میگرن به عنوان مسکن کاربرد دارد. گریپ فروت: عصاره گریپ فروت و نارینجین آن سرعت خروج کافئین در دهان را کاهش داده و نیمه عمر آن را تا 31% افزایش می دهد و اثر مستقیم بر پایداری و اثر گذاری کافئین دارد. مصرف گریپ فروت افزایش چشمگیری در تعداد کل لکوسیت ها، لنفوسیت ها، تعداد گل..
113,200 تومان 148,000 تومان
لیبیدوفم
ناموجود
موارد مصرف: افزایش میل و لذت جنسی  بهبود تحریک و سلامت جنسی  برانگیختگی و ارگاسم در بانوان نحوه مصرف: روزانه دو بار هر بار یک کپسول همراه غذا مصرف شود. در صورت نیاز میتوان دوز مصرفی را تا چهار کپسول در روز افزایش داد هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): مصرف..
96,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)