منو
Your Cart

بنیان سلامت کسری

مکان: تقویت و رشد کودکان
موارد مصرف: کمک به تحریک ترشح هورمون رشد کمک به سلامت سیستم ایمنی کمک به تامین ویتامین های گروه ب نحوه مصرف: کودکان 3 تا 7 سال: روزانه 5 میلی لیتر بعد از غذا کودکان 7 سال به بالا: روزانه 10 میلی لیتر بعد از غذا (توصیه می شود کودکان زیر 3 سال این مکمل را تحت نظر پزشک مصرف کنند.) هشدار..
109,000 تومان
مکان: کاهش
ایلوشات محصولی پروبیوتیک حاوی لاکتوباسیلوس روتری غیر زنده به همراه سه سویه پروبیوتیک دیگر، منیزیم اکساید، کلسیم کربنات و زینک گلوکونات می باشد.لاکتوباسیلوس روتری پس از ورود به معده ، با اتصال به رسپتورهای هلیکوباکترپیلوری باعث اختلال در اتصال آن به موکوس معده و دفع آن توسط حرکات طبیعی دستگاه گوارش ش..
81,300 تومان
ال کارنیتین3000
ناموجود
این فراورده را میتوان به تنهایی یا به صورت حل شونده در نوشیدنی مصرف کرد الکارنتین –موجب افزایش سطح انرژی بدن میشود –بهبود عملکرد قلب-بهبود خستگی جسمی و روحی-وافزایش توده ماهیچه ای می شود الکارنیتین باعث خارج شدن ماده سمی ازمیتوکندری می شود مناسب برای گیاهخواران یا افرادی که از ..
98,100 تومان
آوسوی
داغ ناموجود
این فراورده حاوی عصاره سویا و آووکادو است که به بازسازی و ترمیم بافت غضروفی و مفاصل کمک نموده و باعث کاهش التهاب و درد ناشی از آرتروز می‌شود. سویا حاوی یک ترکیب شیمیایی  است که عملکردی شبیه استروژن دارد و می‌تواند از استخوان‌ها محافظت کند. همچنین سویا دارای پروتئین زیاد، اسیده..
65,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)