منو
Your Cart

بایو بیسیکس چیلدرن

BIO-BASICS CHILDREN
BIO-BASICS CHILDREN
ناموجود
BIO-BASICS CHILDREN
BIO-BASICS CHILDREN
بایو بیسیکس چیلدرن
112,480 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: قرص جویدنی 30 عددی
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ویتامین A: در فرم رتینال برای عملکرد طبیعی شبکیه چشم ضروری است. بخصوص جهت تطابق دید در تاریکی، در فرم های دیگر (رتینول، رتینوئیک اسید) برای حفظ ساختار و عملکرد یکپارچه بافت اپی تلیال و سیستم ایمنی، رشد استخوانی و همچنین به عنوان کوفاکتور در واکنش های بیوشیمیایی موثر است.
ویتامین D3: این ویتامین برای جذب کلسیم ضروری است. ویتامین D همراه با هورمون پاراتیروئید و کلسی تونین غلظت سرمی کلسیم را تنظیم می کند. (با تغییر سطح کلسیم و فسفات خون در زمان نیاز و انتقال کلسیم از استخوان) این موضوع باعث حفظ عملکرد عصبی - عضلانی و روندهای سلولی متنوع دیگر می گردد.
ویتامین E: این ویتامین یک آنتی اکسیدان است که از PUFAs در غشاها و دیگر ساختارهای سلولی مهم در برابر رادیکال های آزاد و اکسیداسیون محافظت می کند.

ویتامین B1: تیامین به عنوان یک کوآنزیم در واکنش های تامین کننده انرژی عمل می کند، همچنین ویتامین B1 در انتقال عصبی نقش مهمی دارد.
ویتامین B2: ریبوفلاوین بعنوان ترکیبی از کوآنزیم فلاوین (FAD and FMN) عمل می کند. این ویتامین در واکنش های کاهنده اکسیداسیون مسیرهای متعدد متابولیک و تولید انرژی شرکت می کند. مانند اکسیداسیون گلوکز، آمینو اسیدهای ضروری و اسیدهای چرب، این ویتامین با واسطه های متعدد در چرخه تولید انرژی و تبدیل اسیدهای آمینه به فرم فعال و عملکرد آنتی اکسیدانی دارد و ممکن است در تکامل اریتروسیت ها موثر باشد.
ویتامین B3: در دوزهای بالاتر از مقدار نیاز تغذیه روزمره، نیکوتینیک اسید سطح سرمی کلسترول و تری گلیسریدها را به وسیله ممانعت از سنتز VLDLs پیش سازهای LDLs می کاهد. نیکوتینیک اسید همچنین مستقیما بازکننده عروق محیطی است و در کاهش کلسترول خون نقش موثری دارد.
ویتامین B5: اسید پانتوتنیک یا ویتامین B5 عمدتا به عنوان جزئی از کوآنزیم A و پروتئین حامل است. کوآنزیم A نقش کوفاکتوری مهمی در متابولیسم چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین ها دارد.
ویتامین B6: این ویتامین در در اریتروسیت ها به پیریدوکسال فسفات و در میزان کمتر، پیریدوکسامین فسفات تبدیل می شود. این ویتامین به عنوان یک کوفاکتور برای آنزیم هایی که در بیش از 100 واکنش موثرند و عمل می کند، واکنش هایی مانند متابولیسم پروتئین، چربی و کربوهیدرات، پیریدوکسال فسفات نیز در سنتز چندین ناقل عصبی، متابولیسم چندین نوع ویتامین و ساخت هموگلوبین موثر است.
فولیک اسید: فولات ها در تعدادی از واکنش های تبدیل آمینواسیدها مانند سنتزپورین ها و پیریمیدن ها در نتیجه سنتز DNA، گلایسین و متیونین دخیلند، کمبود اسیدفولیک سبب اختلال در تقسیم سلولی می شود بیشتر در بافت هایی که به سرعت در حال تکثیر و رشدند دیده می شوند.
ویتامین B12: در بازیافت کوآنزیم های فولات، همچنین برای ملین دار کردن عصب، تکثیر سلولی، خون رسانی و سنتز نوکلئو پروتئین ها مورد نیاز است.

همچنین این مولتی ویتامین حاوی ویتامین سی ید فسفر منیزیم است.

موارد مصرف:

تامین کننده  ویتامین های مورد نیاز در کودکان

نحوه مصرف:

کودکان 3 سال و بالاتر: روزانه یک قرص

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

در صورت حساسیت به هر کدام از مواد موجود در فرمولاسیون از مصرف آن خودداری و با پزشک خود مشورت کنید.

قرص جویدنی بوده و قبل از بلعیده شدن باید جویده شود.

در صورت مصرف داروهای دیگر با پزشک خود مشورت کنید.

شرایط نگهداری:

در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد، دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

مشخصه ها:

فاقد گلوتن، سویا، گندم، مخمر

حاوی 16 ویتامین و ریز مغذی مورد نیاز کودکان

مکمل دارویی
تاریخ انقضا بیشتر از 1 سال
شرکت سازنده نیچرز اونلی
کشور سازنده آمریکا
شرکت وارد کننده کیش مدیفارم
فرم محصول قرص جویدنی
نوع محفظه جعبه مقوایی
طرز مصرف خوراکی
مقدار 30 عدد
طعم وانیل
وزن -
ابعاد بسته بندی -
جنسیت مصرف همه افراد
رده سنی 3 سال به بالا
موارد مصرف تامین کننده ویتامین های مورد نیاز در کودکان
بار کد محصول 6263634900076

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب