منو
Your Cart

باریج اسانس

ژل واژینال ری نرم
ناموجود
مکان: رفع خشکی و سوزش واژن
ری نرم از طریق قرارگیری در سطح داخلی واژن و ایجاد محیطی مرطوب و لغزنده، به بهبود علائم کمک می کند. ری نرم می تواند به مدت 1 الی 3 روز در تماس با دیواره های واژن باقی مانده و باعث حفظ مداوم رطوبت در مخاط واژن شود. PH این فرآورده سازگار با محیط واژن است. این ژل واژینال مرطوب کننده به بهبود علائم ناشی ..
138,000 تومان
واژیهیل باریج
ناموجود
مکان: رفع خشکی و سوزش واژن
رازک وویتامین ای با افزایش رطوبت طبیعی وثبات استحکام بافت به پیشگیری ازپیری ناحیه واژن کمک می کند هیالورونیک اسید قادراست بانگهداری مقادیر بسیار زیادی آب دربافت خود باعث رطوبت رسانی به مخاط واژن شده وعلایم خشکی واژن رابهبود بخشد این ماده خاصیت ارتجاعی واژن را افزایش داده وبا محافظت از واژن وکاهش..
63,000 تومان
ویتامین د3 باریویتال
ناموجود
ویتامین D3 باریویتال حاوی 1000 واحد بین المللی ویتامین دی می باشد. این محصول در تقویت سیستم ایمنی و بهبود جذب کلسیم و فسفر در بدن، سلامت استخوان ها، جلوگیری از پوکی استخوان و بیماریهای قلبی-عروقی، سرطانها و دیگر بیماریها موثر است. موارد مصرف: موثر در بهبود جذب کلسیم و فسفر ارتقای سیستم ایمن..
24,600 تومان
جالینوس
ناموجود
مصرف این شربت به خاطر ترکیبات منحصر به فردی که در خود دارد باعث تقویت ماهیچه های معده وتقویت اعصاب معده میشودهمچنین  به خاطر تقویت اعصاب معده باعث کاهش رفع تهوع وویار خانم های باردار میشود ترکیبات این شربت حاوی عسل –آویشن-زنجبیل –میوه به است موارد مصرف: درمان سوهاضمه تقوی..
56,000 تومان
مصرف ویتامین ای برای بدن فواید فراوانی دارد به عنوان مثال باعث دفع رادیکال های آزاد وآلاینده ها از بدن می شود ویتامین ای باعث تقویت پوست مو وناخن میشود همچنین  باعث تقویت سیستم ایمنی نیز میشود وبه حفظ غشا سلول های عصبی کمک شایانی می کند موارد مصرف: کمک به تامین ویتامین ای ..
55,000 تومان
ترکیبات حاوی 1.8میلی گرم سینیول در هر شیاف موارد مصرف: رفع بواسیر –همورویید1و2 بهبود درد هنگام اجابت –درمان خونریزی –درد مداوم وزورپیچ نحوه مصرف: طبق دستور پزشک هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): فقط برای استفاده مقعدی شرایط نگهداری: فراورده را..
60,000 تومان
مکان: ضد نفخ و بادشکن
کپسولی گیاهی حاوی =انیسون -زیره سبز-زیره کرمانی-هل باد-دارچین-زنیان کرفس -هل-میخک-زنجبیل -دارفلفل شکرسرخ درمانی کاملا گیاهی را با گرین کارمین تجربه کنید موارد مصرف: نفخ شکم-دلدرد-سوهاضمه-معده درد نحوه مصرف: 1الی دوعدد سه بار در روز بعد از هر وعده غذایی هشدار مصرف ( منع مصرف ، ..
46,200 تومان
دپروهرب
ناموجود
افسردگی عوارض روحانی وجسمانی فراوانی برای فرد بیمار به ارمغان میاورد که معمولا اختلالات افسردگی مزمن وعودکننده هستند بیمارانی که دچار یک حمله افسردگی اساسی شده اند ممکن است دچار حمله های دیگر نیز بشوند مصرف دپروهرب کمک شایانی به درمان افسردگی-استرس واضطراب می کند موارد مصرف: ارامبخ..
51,000 تومان
گلوکوهرب
ناموجود
ترکیبات این قرص حاوی گیاهانی همچون گزنه علف شور برگ گردو وبرگ زیتون است این گیاهان در درمان دیابت بسیار توصیه شده اند  در فرمول قرص 468میلی گرم گلوکوهرب از عصاره این گیاهان استفاده شده  است موارد مصرف: کاهش دهنده میزان قند خون نحوه مصرف: بالغین روزی سه بار هربار یک قرص ..
55,000 تومان
لومکس
ناموجود
ترکیبات=مرزه لومکس باریج مکمل گیاهان دارویی مناسب برای درمان اسهال غیرعفونی کاهش تعداد دفعات دفع وکاهش دل پیچه است و از گیاه مرزه تهیه شده است اسانس مرزه حاوی ترکیبات ضد اسپاسم وآنتی میکروبیال است به همین دلیل می توان از آن به منظور درمان اسهال های میکروبی استفاده نمود این فر..
26,000 تومان
اغلب مادران شیرده به دلیل نداشتن شیرکافی -تغذیه شیرخوار با شیرمادر را به راحتی متوقف می کنند این فراورده در افزایش ترشح شیرمادران شیرده موثر است در درمان اختلالات قاعدگی بسیار موثر است وبه طور تجربی دیده شده که تاثیر این فراورده در کاهش درد های قاعدگی از مسکن هوایی همچون  ژلوفن ومفن..
40,600 تومان
مصرف گاسترولیت در درمان علایم ibs بسیار موثر است گیاه آویشن شیرازی موجود در این فراورده خواص بسیاری دارد از جمله=ضدعفونی کننده معده -بادشکن-ضدنفخ-وتسکین دهنده روده -رفع سوزش سردل -ترش کردن -وتغییر در دفعات وشکل مدفوع موارد مصرف: کمک به اجابت مزاج -دل پیچه ودرد شکمی -سوهاضمه -درمان علائم سن..
46,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)