منو
Your Cart

ایسیلک شیاف واژینال

ایسیلک شیاف واژینال
داغ
ایسیلک شیاف واژینال
74,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: شیاف واژینال
  • تاریخ انقضا: 2024/02/028
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

مکانیسم اثر:
ویتامین E واژینال در مایع سازی سلول ها نقش دارد و از آسیب بافتی ناشی از اکسیدان ها جلوگیری می کند. گردش خون را تسهیل می کند، که در نتیجه متابولیسم بافت های پیوندی واژن را افزایش می دهد و رطوبت و قابلیت ارتجاع دیواره های واژن را افزایش می دهد. استفاده از مرطوب کنندههای واژن می توانند از طریق بهبود تعادل مایعات درون سلولی در اپیتلیوم واژن و بهبود رشد بافتی، اثرات مطلوب کوتاه مدت و دراز مدت در بهبود آتروفی واژن داشته باشد. مرطوب کننده های واژن، پلیمرهای کراس لینک آب دوست نامحلول با خاصیت چسبندگی زیستی هستند که با نگه داشتن آب قادر به چسبیدن به اپیتلیوم دیواره واژن هستند. آنها همچنین می توانند حاوی مقدار زیادی مواد کمکی باشند که بر pH و اسمولالیته فرمول تأثیر می گذارند.
هیالورونیک اسید مادهای با وزن مولکولی با? متعلق به گروه گلیکوز آمینوگلیکان است و شامل تکرار واحدهای دی ساکارید گلیکورونیک اسید و N -استیل گلوکز آمین میباشد. هیالورونیک اسید در بدن توسط فیبروبلاست ها ساخته می شود و جز اصلی ترین جزء های ماتریکس خارج سلولی است. مکانیسم عملکرد احتمالی اسید هیالورونیک مهاجرت سلولی است زیرا ظرفیت بسیار بالایی برای اتصال آب دارد که ممکن است حرکت سلولی را تسهیل کند. بنابراین، در صورت آسیب بافتی، HA علاوه بر تحریک نئوآنژیوژنز و اپیتلیالیزاسیون مجدد، تحریک مهاجرت و تکثیر فیبروبلاست ها و در نتیجه رسوب فیبرهای کلاژن می شود. در صورت استفاده منظم، روزانه یا هر 3-2 روز یک بار  محصولات حاوی HA علائم خشکی واژن بهبود می یابد و عملکرد آن با استروژن تراپی موضعی قابل مقایسه است. بعد از گرگرفتگی، شایع ترین عارضه یائسگی، در اثر کاهش یافتن استروژن خون، آتروفی واژن است که سبب ایجاد علایمی مانند:  خشـکی واژن، خارش واژن، مقاربت دردناک می شود. این عوارض می تواند روی کیفیت زندگی بسیار تاثیرگذار باشد. هیالورونیک اسید و ویتامین E می تواند باعث افزایش بلوغ اپتیلیوم واژن می شود. لذا می توان از شیاف واژینال حاوی هیالورنیک اسید و ویتامین E در خانم هایی که مایل به استروژن تراپی موضعی نیستند استفاده کرد.

موارد مصرف:

رفع خشکی واژن
جلوگیری از شل شدگی دیواره واژن
کمک به کاهش عفونت ناشی از خشکی واژن
مرطوب کننده قوی برای درمان خشکی واژن
کمک به استحکام بیشتر و حفظ سلامت دیواره واژن
کمک به درمان آتروفی واژن در زنان یائسه

نحوه مصرف:

روزانه یک عدد شیاف به صورت واژینال استعمال گردد.

نحوه مصرف شیاف واژینال ایسیلک:

1) دست ها و واژن خود را با آب ولرم و صابون به خوبی بشویید و خشک کنید.

2) شیاف را با دقت و به آرامی از بسته بندی خارج کنید و سعی کنید انتهای شیاف درون بسته بندی قرار بگیرد. شیاف همراه با اپلیکاتور است. شیاف را درون اپلیکاتور قرار دهید.

3) روی کمر خود دراز بکشید و زانوهای خود را خم کنید یا می توانید روی پاهای خود بایستید و زانوها را مقداری خم کنید.

4) سر اپلیکاتور را درون واژن قرار دهید و شیاف را به درون واژن هل دهید و در صورتی که اپلیکاتور ندارید، شیاف را از قسمت نوک تیزش وارد واژن کنید و فشار دهید تا به انتهای واژن حرکت کند.

5) در صورت استفاده از اپلیکاتور آن را واژن خارج کنید.

6) مقدار کمی دراز بکشید تا شیاف در جای خود قرار گیرد و از واژن خارج نشود.

7) در نهایت حتما دستمال، اپلیکاتور و اقلامی را که استفاده کرده اید را دور بیاندازید و دست های خود را به خوبی بشویید.

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

در صورت بروز هریک از عوارض جانبی با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید: حساسیت، راش پوستی و خارش در صورت حساسیت به هریک از اجزاء فرآورده از مصرف آن خودداری کنید.

شرایط نگهداری:

در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد و دور از نور و رطوبت نگهداری کنید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در صورت نرم شدن در یخچال بگذارید. در صورت باز شدن یا آسیب دیدگی پوشش، از مصرف آن خودداری کنید.

مشخصه ها:

حاوی ترکیبات طبیعی شامل ویتامین E، ویتامین A و هیالورونیک اسید شامل 21 عدد شیاف واژینال به همراه با اپلیکاتور

مکمل دارویی
تاریخ انقضا 2024/02/28
شرکت سازنده آیلار طب یاس
کشور سازنده
فرم محصول شیاف
نوع محفظه جعبه مقوایی
طرز مصرف واژینال
مقدار 21 عدد
وزن
جنسیت مصرف بانوان
رده سنی 18 سال به بالا
موارد مصرف رفع خشکی واژن جلوگیری از شل شدگی دیواره واژن کمک به کاهش عفونت ناشی از خشکی واژن مرطوب کننده قوی برای درمان خشکی واژن کمک به استحکام بیشتر و حفظ سلامت دیواره واژن کمک به درمان آتروفی واژن در زنان یائسه

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب