منو
Your Cart

ایران داروک

مکان: ضد سرفه وخلط آور
تیمول و کارواکرول موجود در عصاره آویشن با تحریک حرکت مژک‌های بخش فوقانی دستگاه تنفسی سبب افزایش ترشح موکوس در برونش‌ها شده و با این عمل به خروج موکوس کمک می‌نماید. تیمول و کارواکرول مواد موثره موجود در این عصاره گیاهی می‌باشند که مانع از انقباض برونش‌ها و ایجاد سرفه می&zwnj..
85,000 تومان
ناویشن
ناموجود
مکان: شربت آویشن ضد سرفه
شربت ضد سرفه ناویشن به خاطر اسانس هایی که در ترکیبات خود دارد منجر به افزایش حرکت مژک های تنفسی وافزایش ترشحات مخاطی در دستگاه تنفس می شود این شربت گیاهان دارویی باعث بهبود سرماخوردگی وسرفه می شود از آنجایی که ترکیبات موجود در آن گیاهی است نسبت به نمونه های شیمیایی عوارض کمتری..
49,000 تومان
موسیلیوم
ناموجود
موسیلیوم یک ملین گیاهی حجم دهنده است که مکانیسم اثر آن به این صورت است که دانه های اسفرزه با جذب آب متورم شده وباعث افزایش حجم مدفوع شده درنتیجه حرکات دودی روده را افزایش می دهد ودفع را تسهیل می کند موارد مصرف: یبوست مزمن اختلال دفع بواسیر نحوه مصرف: بزرگسالان روزی 1الی2بار هربا..
55,000 تومان
پیسیلیوم یک ملین گیاهی حجم دهنده است که مکانیسم اثر آن به این صورت است که دانه های اسفرزه با جذب آب متورم شده وباعث افزایش حجم مدفوع شده درنتیجه حرکات دودی روده را افزایش می دهد ودفع را تسهیل می کند موارد مصرف: یبوست مزمن اختلال دفع بواسیر نحوه مصرف: بزرگسالان روزی 1الی2بار هربا..
76,000 تومان
پیسیلیوم یک ملین گیاهی دارویی حجم دهنده است که مکانیسم اثر آن به این صورت است که دانه های اسفرزه با جذب آب متورم شده وباعث افزایش حجم مدفوع شده درنتیجه حرکات دودی روده را افزایش می دهد ودفع را تسهیل می کند موارد مصرف: یبوست مزمن اختلال دفع بواسیر نحوه مصرف: بزرگسالان روزی 1الی..
56,000 تومان
شربت ضد سرفه تیمکس به خاطر اسانس هایی که در ترکیبات خود دارد منجر به افزایش حرکت مژک های تنفسی وافزایش ترشحات مخاطی در دستگاه تنفس می شود این شربت گیاهان دارویی باعث بهبود سرماخوردگی وسرفه می شود از آنجایی که ترکیبات موجود در آن گیاهی است نسبت به نمونه های شیمیایی عوارض کمتری دارد ..
66,000 تومان
مکان: بهبود زخم و ورم معده
ترکیبات این فراورده شامل 380میلی گرم شیرین بیان است شیرین بیان به خاطر دارا بودن فلاونوئید های مختلف موجود در خود اثرات درمانی فراوانی دارد همچنین د-رگلیس حاوی کلسیم کربنات واسانس های نعناع ورازیانه می باشد که دارای خاصیت ضد اسید وضد نفخ است   موارد مصرف: درمان ضخم معده واثنی ..
50,000 تومان
هراکلس
ناموجود
ترکیبات دارویی هراکلس =هرقرص هراکلس حاوی عصاره های خشک استاندارد شده گیاهان جین سینگ وجینکوبیلوبا است که مقادیر آنها به ترتیب 42و69میلی گرم می باشد جینکوبیلوبا خواص درمانی زیادی از جمله افزایش گردش خون مغزی –تقویت حافظه –افزایش عملکرد مغز –افزایش گردش خون و...دارد همچنین جینسین..
25,500 تومان
جینسا فورت
ناموجود
هر قرص حاوی 45 میلی گرم عصاره خشک استاندارد شده گیاه جین سینگ آسیایی است جین سینگ آسیایی دارای اثرات درمانی متعددی همچون رفع خستگی وبی حالی –تقویت وتجدید قوا در دوره نقاهت وافزایش قدرت می شود موارد مصرف: تقویت کننده قوای جسمی در دوران نقاهت بهبود وضعیت جسمی در زمان ضعف –خس..
49,000 تومان
پاسی پی
ناموجود
عصاره گیاه گل ساعتی حاوی آلکالوئیدهایی از جمله هارمان، هارمالین و هارمالول است که از طریق مهار آنزیم مونوآمین اکسیدباعث آثار تحریکی می‌شوند. مالتول و اتیل مالتول، دو ترکیب قندی موجود در گیاه، با پوشاندن آثار تحریکی آلکالوئیدی موجب آثار آرامش بخش عصبی می‌شوند. فلاونوئیدهای موجود در این گیاه..
33,000 تومان
قرص چربی خون آنتوم میزان کلسترول و تری گلیسیرید را در بدن کاهش می‌دهد. این قرص، حاوی ترکیبات گیاهی است و مصرف آن به سلامتی بدن و بهبود مشکلات مربوط به چربی خون کمک می‌کند. قرص آنتوم از عصاره دانه و برگ شوید، عصاره برگ کاسنی، عصاره سرشاخه های گلدار شاه تره و عصاره لیمو عمانی به روش علمی تهی..
80,000 تومان
لیوروفیت
ناموجود
گروه سیلیمارین موجود در محصول مکمل دارویی اثرات آنتی اکسیدانی بسیار قوی در برابر رادیکالهای آزاد دارند و از عمل پراکسیداسیون دخیل در ضایعات کبدی ناشی از سموم ، مواد شیمیایی و نیز ویروسها پیشگیری می کند همچنین سیلیمارین مانع تشکیل عوامل التهاب می گردد که در درمان سیروز یا فیبروز کبدی مفید واقع می شود..
86,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)