منو
Your Cart

اپتی بست

اپتی بست
اپتی بست
اپتی بست
اپتی بست
اپتی بست
377,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: سافت ژل 60 عددی
  • تاریخ انقضا: 2025/04/24
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

رادیکالهای آزاد نقش مهمی در ایجاد بسیاری از بیماریها و فرآیندهای تخریبی دارند. بررسی ها نشان می دهند که کاروتنوئیدها، آنتی اکسیدانها، ویتامین ها و مواد معدنی با اثر هم افزا موجب کند شدن فرآیندهای تخریبی در شبیکیه چشم می گردند، فرآیندهایی که منجر به زوال ماکولا در اثر افزایش سن می شوند. لوتئین و زیکسانتین مانع جذب نور آبی و تابشهای ماوراء بنفش مضر توسط ماکولا می گردند. بتاکاروتن به عنوان آنتی اکسیدان، رادیکالهای پراکسیل را از بین برده و از پراکسیده شدن چربی جلوگیری می نمایند. اثر محافظت کننده این مواد ناشی از قابلیت آنها در خنثی کردن رادیکالهای آزاد اکسیژن می باشد. اسکوربیک اسید با جلوگیری از اکسیداسیون گروه های سولفیدریل موجب ایجاد محافظت فتوبیولوژیک عدسی چشم می گردد و همچنین ماده ای ضروری برای سنتز کلاژن می باشد. ویتامین C به مقدار زیادی در عدسی و مایع چشمی وجود دارد. هم ویتامین E  و هم سلنیوم در گیر متابولیسم سلولی سولفور هستند. ویتامین E خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و همراه با سلنیوم از همولیز گلبولهای قرمز خون جلوگیری نموده و مانع از اثر پراکسیداز روی پیوند های غیر اشباع در غشای سولی می شود. زینک با تنظیم سیستم دفاعی آنتی اکسیدانی به حفاظت چشم در برابر فشارهای اکسیداسیونی کمک می کند.

این فراورده میتواند به افرادی که عادات های نامناسب و اسیب زننده به شبکه بینایی دارند همچنین افرادی که در معرض افزایش سن قرار دارند کمک کند تا حد زیادیی بینایی این افراد حفظ شود همچنین این مکمل در کنار یک رژیم غذایی درست میتواند اثر بخشی بیشتر نیز داشته باشد.

موارد مصرف:

کاهش احتمال ابتلا به اب مروارید

مینرال حاوی ویتامین های مختلف برای حفظ سلامت و بینایی

حاوی ریز مغذی های مورد نیاز حفظ سلامت چشم ها

نحوه مصرف:

یک کپسول 2 بار در روز بعد از غذا میل شود. کپسول با یک لیوان آب بلعیده شود.

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

در دوران بارداری و شیردهی با پزشک خود مشورت کنید.

این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ها نمی باشد.

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

فرآورده در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد، دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

مشخصه ها:

ترکیبات: لوتئین، گزانتین، مزو-گزانتین، ویتامین E و کوپر

مکمل دارویی
شرکت سازنده آریا فارمد پیشگامان سلامت
کشور سازنده ایران
فرم محصول سافت ژل
نوع محفظه جعبه مقوایی
طرز مصرف خوراکی
مقدار 60 عدد
جنسیت مصرف همه افراد
رده سنی 18 سال به بالا
موارد مصرف کاهش احتمال ابتلا به اب مروارید مینرال حاوی ویتامین های مختلف برای حفظ سلامت و بینایی حاوی ریز مغذی های مورد نیاز حفظ سلامت چشم ها

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب