منو
Your Cart

اسی

دندل هرب
ناموجود
مکان: درمان اختلالات کبدی
گیاه قاصدک از داروهای ضد سرطان و از تیره کاسنی هست. این گیاه شیرابه ای دارد که دارای خواص ضدالتهابی و ضد سرطانی قوی است. این گیاه جز گیاهانی است که میتواند خون را قلیایی کند و شرایط بدن را به حالت پایه و طبیعی خود برگرداند این گیاه در طب گذشته در درمان بیماریهای تخمدان و رحم نیز استفاده میشد. توص..
95,000 تومان
ریجن دایت
ناموجود
وی ویتامین ها و ماده های کانیِ هدفمند بوده و توان این را دارد که به درمان موخوره و کاهش ریزش مو کمک کند و به دلیل فرمول آهسته رهش خود همه ی ماده های موجود را کم کم و آهسته در بدن آزاد می‌ کند که اثربخشی عمیق تری خواهند داشت و بدون هیچگونه عوارض جانبی. قرص ریجن دایت RigenDiet که فرآورده ای است ا..
681,300 تومان
هپادایت
ناموجود
در بیماری هایی چون تصلب شرایین، هایپرکلسترومی چربی خون بالا و ناکارآمدی کیسه صفرا که کارآیی کبد پایین می آید، مصرف فرآورده Hepadiet که محتوی عصاره خشک گیاهان داروئی می باشد توصیه می شود. همچنین این فرآورده می تواند همزمان با مکمل دارویی شیمیایی، درمان کمکی برای سیروز کبدی و دیگر نارسایی های کبدی باش..
452,300 تومان
هلیودرم
ناموجود
مکان: آبرسان عمقی پوست
این فرآورده دارای مواد مغذی متعددی است که موجب می گردد، سنتز و تولید ملانین بیشتر و پایدارتر گردیده و برنزه شدن بدن را در مقابل آفتاب سریع و به علت دارا بودن لیکوپن به طور طبیعی پوست را از آسیب های ناشی از نور خورشید و اشعه UV محافظت می نماید. برای دستیابی و حصول نتیجه بهتر توصیه شده، 3 تا 4 هفته قب..
447,100 تومان
رتین اکتیو
ناموجود
زغال اخته دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی به نام آنتوسیانین است. از آن به منظور بهبود سلامت چشم‌ها و محافظت از آن در برابر عوامل بیماری زا و سن محافظت می کند. این مواد دارای اثرات آنتی اکسیدانی میباشند که به حفظ بینایی طبیعی چشم کمک می کنند. ویتامین A با حفظ شفافیت قرنیه که پوشش بی..
237,100 تومان
آرتی کولیشن
ناموجود
گلوکوزامین ماده ای لازم و ضروری برای سنتز و تولید Glycoprotein و Proteoglycan موجود در غضروف است بنابراین نقش  حفاظتی بر روی مفاصل و فعالیت انعطاف پذیری غضروف‌ها دارد  همچنین گلوکوزامین موجب می‌شود بیماری و نشانه‌های استئوآرتریت به تدریج  بهبود یابد  حضور کن..
452,900 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)