منو
Your Cart

آپوویتال

مکان: کمک به عضله سازی
اسیدهای آمینه ضروری در بدن تولید نمی‌شوند. در نتیجه برای تامین آن‌ها لازم است به سراغ رژیم غذایی و مصرف مکمل‌ها برویم. همچنین تمرینات سنگین ورزشی، علاوه بر سوزاندن چربی‌ها، بافت عضلانی را نیز تخریب می‌کنند. در نتیجه ورزشکاران برای ترمیم و ساخت عضلات جدید، نیاز به مصرف مکمل&z..
575,000 تومان
بی سی ای ای 120 عددی اس تی پی فارما
جدید ناموجود
مکان: کمک به عضله سازی
  این قرص حاوی آمینو اسید های شاخه دار و ضروری برای بدن است و همین امر آن را به قرص ارزشمندی تبدیل کرده است. مواد موثره موجود در این قرص در بافت عضلات نفوذ می کنند و خطر بروز مشکلاتی نظیر تحلیل عضلانی را به میزان زیادی کاهش می دهد. همچنین، این قرص عضلات را برجسته می کند و روند عضله سازی را س..
78,000 تومان
مکان: کمک به عضله سازی
آمینو اسیدهای زنجیره ای بی سی ای ای گروهی از سه اسید آمینه ضروری لوسین ، ایزولیسین و والین هستند. مکمل های بی سی ای ای به منظور افزایش رشد عضلات و بهبود عملکرد تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.  همچنین به کاهش وزن و خستگی پس از اتمام تمرین نیز کمک  می کنند. قرص بی سی ای ..
610,000 تومان
منیزیم اکتیو آپوویتال
ناموجود
مکان: رفع گرفتگی های عضلات
قرص منیزیم اکتیو آپوویتال حاوی ۳۷۵ میلی گرم منیزیم و مقدار مناسبی از ویتامین‌های گروه ب است. این محصول تحت لیسانس کشور آلمان بوده و به تامین منیزیم بدن می‌پردازد. علاوه بر آن تمامی ترکیبات موجود در آن سبب افزایش انرژی بدن می‌شود و برای کسانی که دچار خستگی و کمبود انرژی، ..
170,000 تومان
منیزیم پلاس آیزن و ب6
ناموجود
مکان: تامین انرژی و رفع خستگی
فعالیت ها و زندگی روزمره نیازهای زیادی را برای جسم و روان انسان ایجاد می کند. این فعالیت ها نه تنها چالش برانگیز است، بلکه نیاز به انرژی و تامین مناسب ویتامین ها و مینرال ها دارند. قرص منیزیم پلاس آیزن و ب6 آپوویتال ترکیب مناسبی از مواد مورد نیاز جهت تامین انرژی را فراهم می کند. همچنین آهن و وی..
81,798 تومان
مولتی ویت بانوان بالای 50 سال
ناموجود
مولتی ویتامینی کامل مناسب بانوان بالای 50سال برطرف کننده خستگی جسمانی وروحی کمک به بهبود عملکرد دستگاه های بدن افزایش انرژی وتقویت سیستم ایمنی کاهش ریزش مو وکمک به رویش مجدد مو برطرف کننده مواد مغزی مورد نیاز بدن موارد مصرف: تامین نیازهای مورد نیازدر بانوان بالای 50سال کمک..
261,000 تومان
ب کمپلکس آپوویتال
ناموجود
مکان: افزایش انرژی
این محصول تحت امتیاز و لیسانس شرکت Euro OTC Pharma GmbH کشور آلمان، دارای پروانه ساخت شرکت سمر طب درمان، توسط داروسازی مینو در ایران تولید و بسته بندی شده است. ویتامین‌های گروه ب انواع مختلفی دارند که ویتامین‌های محلول در آب هستند و معمولا آنها را با نام ویتامین ب کمپلکس (B complex) می&..
116,600 تومان
مکان: کمک به حفظ عضلات
برند آپوویتال برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید انواع مکملهای مفید برای سلامتی است.گلوتامین یک آمینواسید مهم است که در بدن کارکردهای زیادی را بر عهده دارد. گلوتامین یکی از ترکیبات مؤثر در تولید پروتئین است و به همین دلیل به‌عنوان یکی از اجزای مهم در سیستم ایمنی بدن شناخته می‌شود.نقشی که ..
523,200 تومان
مکان: پیشگیری از تحلیل رفتن عضلات
کراتین از سه آمینو اسید آرژنین، گلیسین و متیونین تشکیل شده است و به‌میزان فراوانی در عضلات اسکلتی وجود دارد. این ترکیب به‌صورت روزانه در کبد و کلیه تولید و در غذاهای حیوانی نیز یافت می‌شود. پودر کراتین 3000 آپوویتال 250 گرمی Apovital Creatine 3000 حاوی مکمل کراتین از..
878,000 تومان
مکان: کمک به عضله سازی
آمینو اسیدهای زنجیره ای بی سی ای ای گروهی از سه اسید آمینه ضروری لوسین ، ایزولیسین و والین هستند. مکمل های بی سی ای ای به منظور افزایش رشد عضلات و بهبود عملکرد تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.  همچنین به کاهش وزن و خستگی پس از اتمام تمرین نیز کمک  می کنند. قرص بی سی ای ..
766,000 تومان
کروم 200 آپوویتال
ناموجود
مکان: تنظیم متابولیسم طبیعی بدن
کرومیوم یکی از عناصر کمیاب و ضروری است که می تواند حساسیت انسولین را بهبود بخشد و متابولیسم پروتئین، کربوهیدرات و لیپید را تقویت کند.  کروم عملکرد انسولین را تشدید می کند و مصرف این ماده در بلند مدت،سطح قندخون را در افرادی با عدم تحمل کربوهیدرات کنترل می کند.کنترل میزان قند خون اثرات مط..
81,750 تومان
ویتامین ب12 آپوویتال
ناموجود
مکان: تامین انرژی مورد نیاز بدن
قرص ویتامین B۱۲ آپوویتال عملکرد طبیعی سلول‌های عصبی را تنظیم می‌کند. ویتامین ب ۱۲ یا سیانوکبالامین برای متابولیسم طبیعی تمام سلول‌های بدن و افزایش سطح انرژی ضروری است. این ویتامین در سنتز DNA و ساخت گلبول‌های قرمز نقشی مهمی دارد، به همین دلیل در نتیجه کمبود آن تقسیم سلولی به دلیل..
57,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)