منو
Your Cart

آرین سلامت سینا

کلسی پاور  شربت
ناموجود
مکان: کمک به رشد و استحکام استخوان
شربت کلسی پاور مکمل غذایی ویژه، محتوی املاح کلسیم، منیزیم، روی و همچنین ویتامین D3 طبیعی است. کلیسم و منیزیم دو ماده ضروری برای تشکیل و استحکام استخوان ها و دندانها هستند. روی (زینک) عنصر معدنی لازم برای ساخت بسیاری از پروتئین های بدن بوده و نقش آن در رشد و نمو، افزایش توده استخوانی و ترمیم سریع تر ..
53,400 تومان
بتاگلوفیت
ناموجود
شامل بتاگلوکان-فیبر محلول استخراج شده از ذرت موارد مصرف: کاهش اشتها-کنترل وزن-کاهش کلسترول-کمک به کاهش قندخون نحوه مصرف: محتوای یک عدد ساشه رادریک لیوان آب-شیرکم چرب-آبمیوه-ماست کم چرب-یاهرنوع نوشیدنی بدون گاز حل کنید ونیم ساعت قبل از غذا میل کنید روزانه سه عدد قبل از هروعده غذایی..
107,000 تومان
آیرون فورت
ناموجود
مکان: آهن به فرم دئودنال
آهن یکی از املاح ضروری در رژیم غذایی است. کمبود آهن غذایی شایع ترین نوع سوء تغذیه در جهان است که سبب ابتلای فرد به کم‌خونی می‌شود. کمبود آهن در بدن حتی قبل از اینکه به کم خونی فقر آهن منجر شود می تواند اثرات کلی بر سلامتی انسان داشته باشد. ساخت و عملکرد هموگلوبین که پروتئین حامل اکسیژن در ..
132,600 تومان
مکان: مکمل کاهش ریزش مو
یوهلث ایمیون ساپورت مکمل ویژه جهت تقویت سیستم ایمنی و بهبود سلامت عمومی بدن است. این مکمل دارای مقادیر مناسبی از سه ماده مغذی مهم و اساسی برای افزایش دفاع ایمنی بدن می باشد و به پیشگیری و بهبود سریعتر بیماری های عفونی کمک می کند.  ویتامین C: آنتی اکسیدان بیولوژیک مهم بوده و از تخریب سلول های ب..
42,000 تومان 87,200 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)