منو
Your Cart

آریا شیک تجارت قشم

مکان: آبرسان
بسیاری از افراد و بیشتر هم کودکان دچار آتوپی یا درماتیت می شوند که برای درمان این حساسیت های پوستی بهتر است از لوسیون مرطوب کننده و نرم کننده آتوپیکالم درماگور استفاده کرد. آتوپیک یا درماتیت به واکنش های آلرژیکی اتلاق می شود که پوست صورت یا بدن دچار خارش شدید شده و منجر به زخم یا سوزش م..
599,800 تومان 849,800 تومان
شامپو مو چرب هگور
ناموجود
مکان: کنترل چربی‌ کف سر
موارد مصرف: کنترل چربی کف سر رفع خارش کف سر ضد التهاب تقویت کننده مو نحوه مصرف: مقداری از شامپو را روی موی مرطوب ماساژ داده و سپس آبکشی نمایید. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): منع مصرف ندارد شرایط&..
399,800 تومان
شامپو مرطوب کننده هگور
ناموجود
مکان: مرطوب کننده عمقی موها
عصاره سیلیسیوم ترکیبی فعال و رطوبت رسان بوده که در شامپو رطوبت رسان هگور وجود دارد. یکی دیگر از ترکیبات این شامپو گلیسیرین است که یک ماده مرطوب کننده عمقی ساقه مو و پوست سر بوده که در حفظ سلامت مو موثر است. موارد مصرف: مرطوب کننده ساقه مو  ضد وز و ضد گره مو نرم و درخشان..
249,800 تومان
شامپو تقویت کننده هگور
ناموجود
مکان: تقویت کننده و ضد ریزش مو
 مواد شیمیایی، رنگ مو، مواد فرکننده مو، آلودگی هوا، اثرات مضر نور خورشید و اشعه UV به موها آسیب می زند و موجب شکنندگی موها و ریزش آن ها می شود. شامپو تقویت کننده هگور با ایجاد یک لا یه محافظتی بر روی مو از موها دربرابر این عوامل محافظت می کند. ترکیبات ویژه موجود در این شامپو موجب تقو..
499,800 تومان
مکان: مناسب پوستهای خشک و حساس
این محصول ویکتوریا رز از لاین رومنس مناسب برای پوست های چرب و مختلط است  این محلول دارای ترکیباتی است که مناسب برای  پوست دور چشم و لب از ترکیبات ویژه در این محصول میتوان به عصاره رزماری و عصاره الوئه ورا اشاره کرد پوست شمارد نرم و لطیف میکند فاقد عطر است و از جوش زدن پوست شما ..
171,000 تومان
این محصول ویکتوریا رز از لاین رومنس مناسب برای پوست های چرب و مختلط است  این محلول دارای ترکیباتی است که مناسب برای  پوست دور چشم و لب از ترکیبات ویژه در این محصول میتوان به عصاره رزماری و عصاره الوئه ورا اشاره کرد پوست شمارد نرم و لطیف میکند فاقد عطر است و از جوش زدن پوست شما ..
124,200 تومان
این محصول ویکتوریا رز از لاین منگولیا مناسب برای پوست های خشک و نرمال است  این محلول دارای ترکیباتی است که مناسب برای  پوست دور چشم و لب از ترکیبات ویژه در این محصول میتوان به عصاره رزماری و عصاره الوئه ورا اشاره کرد پوست شمارد نرم و لطیف میکند فاقد عطر است و از جوش زدن پوست شم..
124,200 تومان
ژل شوینده و کنترل کننده چربی پوست درماگورمخصوص شستشوی پوست چرب پوست صورت شمارا از آلاینده ها پاک کرده وباعث سالم ماندن پوست می شودزیرا آکنه زمانی رخ می دهد که منافذ پوست توسط آلودگی ویا چربی مسدود شده باشد  این ژل از خشکی بیش از اندازه پوست  واز التهاب وقرمزی پوست جلوگیری می کن..
749,800 تومان
مصرف این کرم باعث کاهش درخشندگی پوست ناشی از چرب بودن پوست می شود مافذ باز پوست را مسدود کرده وجریان چربی از غدد ومجاری پوست را کاهش می دهد این کرم ظاهری مات به پوست شما می بخشد وچربی پوست شمارا کنترل می نماید موارد مصرف: داشتن پوست دهیدراته وچرب کدر بودن پوست   ن..
699,800 تومان
این کرم از پوست های بسیار خشک وحساس دربرابر عوامل خارجی محافظت کرده وباعث ترمیم نواقص پوست میشود از آنجایی که حاوی ترکیبات رطوبت رسان می باشد از ایجاد خشکی –خارش وسخت شدن پوست جلوگیری می کند   موارد مصرف: داشتن پوست صورت نرمال وخشک دهیدراته بودن پوست دست –ص..
699,800 تومان
لوسیون ضدریزش هگور
ناموجود
مکان: محرک رشد مو
این لوسیون حاوی جینسینگ است که مصرف آن باعث بهبود گردش خون در ناحیه سر درنتیجه جلوگیری وکاهش ریزش مو ومنجر به رویش مجدد مو می شود بیوتین وپانتوتنیک اسید موجود دراین لوسیون جزو مواد مغذی لازم برای مو میباشند که باعث تغذیه موی سر وتقویت فولیکول مو می شوند همچنین این لوسیون حاوی کمپلکس تری..
599,800 تومان
شامپو ضدشوره کلیمبازول هگور
ناموجود
کلیمبازول ماده ضد قارچ موجود در این شامپو باعث می شود تولید مثل قارچ های ایجاد کننده شوره سر انجام نشود درنتیجه شوره های مقاوم به درمان کم تر وکمتر میشوند و پوست سر بیمار روبه بهبودی کامل پیش می رود این شامپو به درمان خارش-التهاب وقرمزی پوست سر کمک می کند مصرف این شامپو باعث نرم ودرخشان ..
359,800 تومان
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)