منو
Your Cart

آرمان مهر ماهان

ضد آفتاب رنگی لیپورکس
ناموجود
مکان: محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB
کرم ضد آفتاب رنکی لیپورکس  با محافظت کامل در برابر پرتوهای UVA/UVB از پوست در برابر آفتاب محافظت می کند.  همچنین این محصول با داشتن رنگدانه، پوشانندگی مناسبی روی پوست ایجاد میکند. موارد مصرف: مرطوب کننده پیشگیری از ایجاد لک..
131,000 تومان
ضد آفتاب رنگی لیپورکس
ناموجود
این محصول با داشتن رنگدانه، پوشانندگی مناسبی روی پوست ایجاد میکند. محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB موارد مصرف: رطوبت رسان محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB نحوه مصرف: روی پوست تمیز استفاده و هر 2 تا 3 ساعت یکبار، آن را تجدید نمایید. هشدار مصرف..
131,000 تومان
ضدجوش رنگی لیپورکس
ناموجود
این محصول BB کرم حاوی ضد آفتاب و ضد جوش میباشد. موارد مصرف: ضد آفتاب و BB  کرم مناسب پوست های جوشدار جلوگیری از بروز جوش ضد جوش نحوه مصرف: روزانه یک یا دو بار روی پوست تمیز استفاده شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): منع مصرف ندارد شرایط نگهداری: در مح..
131,000 تومان
ژل شست و شو لیپورکس
ناموجود
استفاده از ژل شستشوی لیپورکس مناسب پوست های خشک و حساس ، به افراد دارای پوست نرمال نیز توصیه میشود. موارد مصرف: پاک کننده عمقی پوست ایجاد طراوت، شادابی و لطافت در پوست نحوه مصرف: مقدار کمی از ژل را کف دست ریخته و صورت خود  را شست و شو داده و سپس آبکشی کنید. هشدار مصرف ( منع م..
83,000 تومان
ضد آفتاب رنگی لیپورکس
ناموجود
- این محصول فاقد پارابن می باشد. با داشتن رنگدانه پوشانندگی مناسبی بر روی پوست ایجاد میکند. موارد مصرف: محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB حاوی ترکیبات رطوبت رسان نحوه مصرف: روی پوست تمیز استفاده و هر 2 تا 3 ساعت یکبار، آن را تجدید نمایید. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عو..
131,000 تومان
ضد آفتاب رنگی لیپورکس
ناموجود
این محصول فاقد پارابن میبباشد. با داشتن رنگدانه پوشانندگی مناسبی بر روی پوست ایجاد میکند. موارد مصرف: محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB نحوه مصرف: روی پوست تمیز استفاده و هر 2 تا 3 ساعت یکبار، آن را تجدید نمایید. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): منع مصرف ..
131,000 تومان
ضد آفتاب بی رنگ لیپورکس
ناموجود
این محصول بافت بی رنگ و سبک ی دارد و خیلی راحت روی پوست می نشیند. - دور از دسترس کودکان نگهداری شود. - برای استفاده خارجی - از تماس با چشم و اطراف چشم خودداری شود. موارد مصرف: محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB نحوه مصرف: روی پوست تمیز استفاده و هر 2 تا 3 ساعت یک..
125,000 تومان
ضد آفتاب بی رنگ لیپورکس
ناموجود
- این محصول بافت بی رنگ و سبک ی دارد و خیلی راحت روی پوست می نشیند. - دور از دسترس کودکان نگهداری شود. - برای استفاده خارجی - از تماس با چشم و اطراف چشم خودداری شود. موارد مصرف: محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB نحوه مصرف: روی پوست تمیز استفاده و هر 2 تا 3 ساعت ..
125,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)