منو
Your Cart

آرمان مهر ماهان

این محصول با داشتن رنگدانه، پوشانندگی مناسبی روی پوست ایجاد میکند. محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB موارد مصرف: رطوبت رسان محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB نحوه مصرف: روی پوست تمیز استفاده و هر 2 تا 3 ساعت یکبار، آن را تجدید نمایید. هشدار مصرف..
262,500 تومان
این محصول BB کرم حاوی ضد آفتاب و ضد جوش میباشد. موارد مصرف: ضد آفتاب و BB  کرم مناسب پوست های جوشدار جلوگیری از بروز جوش ضد جوش نحوه مصرف: روزانه یک یا دو بار روی پوست تمیز استفاده شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): منع مصرف ندارد شرایط نگهداری: در مح..
225,000 تومان
استفاده از ژل شستشوی لیپورکس مناسب پوست های خشک و حساس ، به افراد دارای پوست نرمال نیز توصیه میشود. موارد مصرف: پاک کننده عمقی پوست ایجاد طراوت، شادابی و لطافت در پوست نحوه مصرف: مقدار کمی از ژل را کف دست ریخته و صورت خود  را شست و شو داده و سپس آبکشی کنید. هشدار مصرف ( منع م..
175,000 تومان
مکان: رطوبت رسان
این محصول فاقد پارابن میبباشد. با داشتن رنگدانه پوشانندگی مناسبی بر روی پوست ایجاد میکند. موارد مصرف: محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB نحوه مصرف: روی پوست تمیز استفاده و هر 2 تا 3 ساعت یکبار، آن را تجدید نمایید. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): منع مصرف ..
262,500 تومان
این محصول بافت بی رنگ و سبک ی دارد و خیلی راحت روی پوست می نشیند. - دور از دسترس کودکان نگهداری شود. - برای استفاده خارجی - از تماس با چشم و اطراف چشم خودداری شود. موارد مصرف: محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB نحوه مصرف: روی پوست تمیز استفاده و هر 2 تا 3 ساعت یک..
293,700 تومان
مکان: رطوبت رسان
- این محصول بافت بی رنگ و سبک ی دارد و خیلی راحت روی پوست می نشیند. - دور از دسترس کودکان نگهداری شود. - برای استفاده خارجی - از تماس با چشم و اطراف چشم خودداری شود. موارد مصرف: محافظت کامل از پوست در برابر  پرتوهای UVA/UVB نحوه مصرف: روی پوست تمیز استفاده و هر 2 تا 3 ساعت ..
293,700 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)