منو
Your Cart

آرامیس فارمد

مخمر آبجو پلاس زینک و ویتامین گروه ب
ناموجود
مکان: کمک به افزایش وزن
مخمر آبجو یک منبع طبیعی مناسب جهت تامین ویتامین های گروه B است که به حفظ سلامت پوست و مو، تامین انرژی، تقویت سیستم عصبی و همچنین تقویت سیستم ایمنی بددن کمک می کند.  روی و بیوتین هر دو به حفظ سلامت مو کمک می کنند.  این فرآورده یک منبع غنی از کروم است که به حفظ سطح طبیعی قند خون نیز کمک می..
272,500 تومان
مخمر آبجو یک مکمل تغذیه ای طبیعی، حاوی ویتامین ها، املاح، اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه ضروری است. قرص های مخمر آبجو حاوی 383 میلی گرم، مخمر آبجو طبیعی خشک شده، از با کیفیت ترین منابع آن در دنیا است.  موارد مصرف: مغذی و ویتامینه و مؤثر بر سلامت عمومی بدن افزایش وزن پر شدن صورت نحو..
210,000 تومان 256,200 تومان
 ویتافلش زینک پلاس
ناموجود
مکان: حفظ سلامت پوست مو و ناخن
ویتامین های گروه ب می‌تواند از آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد جلوگیری کند که یکی از مهم ترین فایده های این نوع ویتامین است، چون با کم شدن آسیب ها درصد سلامت پوست، مو و ناخن‌ها که تاثیر به سزایی در زیبایی دارند افزایش می یابد. ویتامین‌های گروه ب در بدن انرژی تولید نمی&z..
130,800 تومان
ویتافلش ب کمپلکس
ناموجود
ویتافلش ب کمپلکس، قرص باز شونده دهانی ویتامین ب - کمپلکس می باشد قرص بازشونده دهانی (ODT)، فرآورده ای است که کمتر از یک دقیقه و بدون بر جا گذاشتن باقیمانده ای از خود در دهان، کاملا باز می شود. این قرص جهت باز شدن سریع و آزاد کردن ماده موثره در دهان طراحی شده است. این فرآورده به جهت برخورداری از فرمو..
27,800 تومان
ویتافلش ث
ناموجود
این مکمل علاوه بر داشتن ویتامین سی و زینک به صورت همزمان دارای مزایای قابل توجه و متنوعی است: این قرص یک سریع بازشونده دهانی است که نیازی به بلع و جوییدن ندارد.این قرص جهت باز شدن سریع و ازاد کردن ماده موثر در دهان طراحی شده است.این فراورده به دلیل داشتن فرمولاسیون خاص خود به محض تماس با بزاق دها..
28,200 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)