منو
Your Cart

آدونیس کیش

مکان: به تاخیر انداختن روند پیری
موارد مصرف: به تاخیر انداختن روند پیری کمک به سلامت عمومی بدن کمک به جوانسازی پوست  بهبود حافظه نحوه مصرف: روزانه یک کپسول اکتیوایج، صبح ها به همراه یک لیوان آب کامل مصرف شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): با وجود آنکه هیچ هشدار یا احتیاط ویژه ای برای مصرف کپسول ا..
491,000 تومان
کوکیوتن قرمز100 انتی ایجینگ
ناموجود
مکان: آنتی اکسیدان مفید برای قلب
کوآنزیم کیوتن ترکیبی است که در بدن ساخته شده و در میتوکندری سلول ها ذخیره می شود. میتوکندری ها مسئول تولید انرژی هستند. با بالارفتن سن، تولید CoQ10 کاهش می یابد. بنابراین به نظر می رسد که افراد مسن در معرض کمبود این ترکیب هستند. کپسول کو کیوتن رد آنتی ایجینگ (ساخت ایران) به عنوان یک آنتی اکسیدان ..
267,000 تومان
مکان: پیشگیری از پوکی استخوان
  این محصول جهت تقویت استخوان‌ها و جلوگیری از بروز بیماری پوکی استخوان به کار میرود که به دلیل  وجود سیترات کلسیم و منیزیم در اجزای خود، باعث  یبوست و نفخ نمیشود این محصول به صورت سافت ژل بوده و به همین دلیل دارای بلع آسان و عوارض گوارشی کمتری به ویژه در سالمندان برخوردار است...
291,000 تومان
کندر و بید سفید گلوکزآمین وکندرویتین می باشد که باعث افزایش خاصیت ارتجاعی غضروف شده و از تخریب آن جلوگیری می کند. علاوه بر این باعث کاهش التهاب و درد در بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید می شود. کندر دارای خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد سرطان و افزاینده HDL نیز می باشد، که از این طریق باعث کاهش خطر..
255,400 تومان
سوپر میکس آنتی ایجینگ
ناموجود
موارد مصرف: کمک به کاهش التهاب ناشی از بیماری های التهابی کمک به عملکرد بهتر مجاری تنفسی کمک به حفظ سلامت سیستم ایمنی کاهش درد قاعدگی کمک به حفظ سلامت عمومی اورگان های داخلی و پوست و مو ناخن نحوه مصرف: روزی 1 تا 3 عدد با معده پر مصرف شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و..
176,580 تومان
امگا 3 فرمولیتد ساینسز
ناموجود
مکان: امگا بدون جیوه
ویژگی های مکمل روغن ماهی فرمولیتد ساینسز: DHA: دارای عملکرد روی غشای سلول‌های عصبی، عملکرد مغزی، کاهش چسبندگی عروق، موثر بر رشد به موقع مغز در طول بارداری و نوزادی EPA: اثر روی کاهش پروستاگلاندین نوع یک استفاده در مشکلات عروق و آرتریت، افزایش تولید نیتریک اکسید (NO) ALA: در مغز و ..
395,000 تومان
زینک پلاس ویتامین د 1000 آنتی ایجینگ
ناموجود
کمبود روی می تواند عوارض جانبی عمیقی روی سلامت داشته باشد. علائم کمبود روی شامل کاهش قوه بینایی و چشایی، مبتلا شدن به عفونت ها، تاخیر در بلوغ جنسی مردان ، توقف رشد، کاهش اشتها و وزن، ریزش مو و خشکی پوست است ویتامین  دی تأثیر مستقیم بر روده ها، کلیه ها و استخوان ها دارد  و کمبود آن م..
109,900 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)